Wpis z mikrobloga

Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiowych przy wieku prawie 29lat
Młodzi róbcie wszystko aby coś osiągnąć, uczcie sie, rozwijajcie, żeby nie skończyć tak jak ja. Czas i tak upłynie a w wieku 30 lat możecie być już kimś albo nikim. Zazdroszczę życia i ambicji programistom. Ja jestem tylko nędznym robakiem, nie nadaje się do niczego, życie mi się nie udało i już nie uda, nie mogłem się uczyć, rozwijać, bo podczas gdy moi rowiesnicy to robili ja zmagałem się z przemocą w domu i szkole, a później az do dzisiaj z problemami psychicznymi, wypalony jestem, głupi, nienadający się do życia w społeczeństwie. W kazdym bądź radzie, nic mnie tu pozytywnego nie spotkało i już nie spotka, przegrałem na każdym polu.
#przegryw
anonanonimowy321 - Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiow...

źródło: 673

Pobierz
  • 65
@anonanonimowy321 Stary, jestem w twoim wieku i dopiero robię drugi rok studiów inżynierskich. To moje trzecie podejście w ogóle do studiowania (wcześniej jakieś prawo itp.). W międzyczasie staram się coś uczyć samemu.

Jest #!$%@?, brak motywacji, ale trzeba zacisnąć zęby i #!$%@?ć, bo jak nie teraz to potem już ciężko będzie znaleźć czas i energię. No ale przynajmniej założyłem sobie coś i to realizuje powoli, bo brak wykształcenia był jednym z moich
@Kamokamo: no i co z tego że robisz studia, skoro teraz skazujesz się na ultra grind i najpewniej chodzisz jak żywe zombie? Potem że względu na późny start będziesz musiał przez dekady grindować w robocie, i potem do usranej śmierci zawsze będzie jakiś grind. Jak nie urodzisz się oskarkiem to co byś nie robił zawsze będziesz miał #!$%@?, więc daruj sobie takie rady
@anonanonimowy321: u mnie w domu też nie było super, a jednak z totalnej biedy stałem się programistą. Jak się naprawdę chce to można. Życie Ci się nie udało? A co Ty chciałeś od tego życia? Prywatny samolot czy jacht? Celebrytą jeżdżącym co tydzień do innego kraju już raczej nie będziesz, ale co z tego?
@anonanonimowy321: Jestem dziś #!$%@? na swoje nieudacznictwo i brak osiągnięć życiowych przy wieku prawie 39lat.

MłodSi róbcie wszystko aby coś osiągnąć, uczcie sie, rozwijajcie, żeby nie skończyć tak jak ja. Czas i tak upłynie a w wieku 40 lat możecie być już kimś albo nikim. Zazdroszczę życia i ambicji programistom. Ja jestem tylko nędznym robakiem, nie nadaje się do niczego, życie mi się nie udało i już nie uda, nie mogłem