Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Byłem na wymianie oleju i filtrów w Focusie mk2 2007, dodatkowo wyszła sprawa z nieszczelnym korkiem płynu chłodniczego i niedziałającym czujnikiem cofania (był tam jakiś wyciek). Dostałem taką wycenę już po fakcie - olej był kupowany w warsztacie (castrol edge 5w30), a trzy wymieniane filtry (kabinowy, oleju, powietrza) miałem własne. Jak oceniacie, wycena jest w porządku, czy wysoka?
#wroclaw #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika
bumbelo - Mireczki,
Byłem na wymianie oleju i filtrów w Focusie mk2 2007, dodatkowo w...

źródło: 340109753_753160163183695_6191073276368171552_n

Pobierz
  • 37
Tu było więcej robocizny. Przecież ogarniecie czujnika nie trwało sekundę.


@kiszczak: wymiana czujnika wstecznego w fordzie to 15 minut roboty z kanałem/podnośnikiem
@bumbelo Policzyli cię normalnie, czyli drogo. Teraz sobie januszki wyliczyły, że koszty im wzrosły i godzina zajętego podnośnika to 300zł. A paragony nadal wyglądają tak jak na twoim zdjęciu ( ͡º ͜ʖ͡º)

U ciebie chociaż tyle, że zdiagnozował i wymienił czujnik, jakiś wyciek i nieszczelny korek, części i płyny też stosunkowo dobre ceny, mojemu ojcu w takiej cenie opchneli półsyntetyk xD
@GeDox Nie wiem co chcesz mi udowodnić. Naprawdę. Mechanik go naciągnął i to jest fakt. Ale skąd wziąłeś 15 minut? Sama diagnoza który to czujnik (pomierz wszystkie) to jakieś 5 minut jak już chcesz tak bardzo liczyć.