Wpis z mikrobloga

@arinkao z tym traktowaniem niepoważnie to racja, miałem w pracy dwie dziewczyny takie okolic 150cm wzrostu to je wszyscy traktowali jak gówniary. Zero autorytetu czyli też mniejsza szansa na awans. Niby ratowało je to że były ładne ale wciąż nie każdy chłopak chciał się wiązać z taką calineczką ( ͡º ͜ʖ͡º)
dla Ciebie 13 latka, 170 cm wzrostu jest sexy XDDD


@mayek: no nie jest właśnie z tego powodu, że 13 latki nie mają 170 centymetrów xD Nie podniecają mnie dzieci, nie podniecają mnie 150 centymetrowe "kobiety" jak ciebie. Nie bez powodu dziewczynki lat 12 tyle centymetrów mają i to ewidentnie tobie się takie podobają.

Także czas się leczyć zanim jeszcze zrobisz komuś krzywdę... Ewentualnie przyznaj się, że masz fetysz karlic i
@Operator_imadla: W pracy to już w ogóle masakra i o ile wygrywałam castingi, dostawałam pracę jaką chciałam to nikt mnie w niej nie słuchał, musiałam się odganiać żeby nie robić ich roboty bo traktowali mnie jak stażystę. Gdy byłam asertywna to każdy człowiek raczej sobie pomyślał: bezczelna ta smarkula, co ona se myśli.
Czasami patrzę na 20 latków, z ryja już widać że pajac nic nie umie, jak otworzy buzie jeszcze
@Gustavo_Fring: Ogarnij, że te laski po prostu sobie fantazjują, a jak wygląda chłop 2 metry to ona nie wie, jak jest wysoki to "ma 2 metry" i tyle.

Czasami patrzę na 20 latków, z ryja już widać że pajac nic nie umie, jak otworzy buzie jeszcze gorzej ale ma np. 190cm, garniaka i na luzie może zostać już wielkim panem prezesem i prezydentem świata. Bo wygląda tak poważnie, jest duży.


@
Jeśli chodzi o to co napisał niochland to akurat się z nim zgodzę.


@arinkao: czyli zgadzasz sie tez z faktem, ze interesują sie tobą wyłącznie pedofile? Co do traktowania niskich osób jako wiecznych gówniarzy, to się zgodzę. Sam mam znajomego który ma jakos w okolicach 160 cm (jakas choroba) i faktycznie, koles ma wiecznie #!$%@?. Natomiast poznał niska kobietę (152cm) i stworzyli fajna relacje.

Jest jeszcze jeden przypadek gdzie kobieta 158cm
czyli zgadzasz sie tez z faktem, ze interesują sie tobą wyłącznie pedofile?


@ejenes: Nie. W okresie do studiów na pewno nie. Potem coraz gorzej, poznałam niejednego hefobofila. Lepiej by już było być spasioną świnią z krzywym ryjem, schudnąć i cos ze sobą zrobić, niż być takim małym.
Coś jeszcze, kobiety ze wzrostem 153 a 160 to dwie inne sprawy, kolosalna różnica, nie ma porównania, tak, to tylko parę centymetrów ale to
@arinkao: bo op to idiota. Każdy kto sie z nim nie zgadza jest wg niego jakims pedofilem, którego jaraja 13 latki (swoją drogą on ciagle do nich nawiązuje, przypadek?)

Mozliwe, że swoją uroda przyciągasz dziwaków ale nie zmienia to faktu, że da sie stworzyć zdrowa relacje, nawet majac niski wzrost. Natomiast rozumiem Twoje argumenty i współczuję, bo pewnie nie jedno przeszłaś przez to w swoim życiu.
@niochland: Co Ty wkręcasz ludziom, Ty chyba jakiś przygłupi jesteś żeby wierzyć w coś takiego. Sam sobie wymyśliłeś tę teorię i teraz #!$%@? xD Jeszcze jakiś typ Ci odpisał pewnie coś rozsądnego to go #!$%@?łeś do moderacji. Jaki #!$%@? szczur xD
@ejenes: To nie ma żadnego znaczenia.
Właśnie dlatego często takie małe mikrusy wypychają piersi, epatują seksem na siłę. Jeszcze wielkie buty, mocny make up, właśnie po to żeby uniknąć bycia 14 latką w tłumie.