Wpis z mikrobloga

Takiego #ama jak z Cieszyńskim to jeszcze nie było. Stek politycznych bzdur powtarzanych w dowolnej kombinacji. Na Nowogrodzkiej żyją nie tyle w bańce informacyjnej co w wyizolowanym i zamkniętym kibucu. @M_B - ja rozumiem, że hajs musi się zgadzać, ale to wyprawiacie wąchając się z PiS woła o pomstę do nieba. Za chwilę, zostaną tu same boty i zielonki politycznie kierowane przez Szafarowicza. #ruchosmiugwiazd #bekazpisu #polityka
  • 10
@Emigrant1: AMA nie czytałem, ale nawet gdyby zrobili z samym Kaczyńskim to nie widziałbym w tym nic złego (dopóki mody nie kasują niewygodnych pytań, nawet jeśli gość je ignorował). Chcecie równowagi to zaproście polityków opozycji. Tylko coś czuję, ze oni użytkowników wykopu maja w dupie.
ja rozumiem, że hajs musi się zgadzać, ale to wyprawiacie wąchając się z PiS woła o pomstę do nieba.


@Emigrant1: etap wąchania mają dawno za sobą, PiS jest po same kule w białku i się szczepili tak że teraz już tylko ciąć zostało.
@Emigrant1: najbardziej mnie interesuje czego oni się spodziewali. Cała pierwsza strona w pytaniach o afery, nepotyzm, chamską propagandę TVP, masa minusów dla wymijających odpowiedzi Cieszyńskiego. W sumie nic dziwnego, bo jest o co pytać, ale jak można było tego nie przewidzieć? Dopiero na drugiej stornie pomiędzy takimi pytaniami jakieś które nie stawia PiSu w złym świetle. Tak się przyzwyczaili do służalczych dziennikarzy państwowych mediów czy przyssanych do rządu Gazety Polskiej i