Wpis z mikrobloga

Mirki, podrzućcie jakieś #gry dla syna lvl10. Chciałbym mu podsunąć coś ambitnego, bo mnie krew zalewa jak widzę, że całe to pokolenie tłucze w Fortnite, Stumble Guys i inne szity. Sam nie byłem, ani nie jestem wytrawnym graczem, ale może jakiś RPG? Platforma to #pcmasterrace albo #ps5
  • 28
Gorogoa
Albo Botanicula lub inne gry tego studia z Czech. Chyba Amanita się nazywa to studio.
A na PS to może gra z tym młodym graficiarzem, ale nie pamiętam tytułu.
Nie są to erpegi, ale moim.dzieciom się podobały, a estetycznie i nastrojowo są to wyrafinowane gry. Rozrywka na innym poziomie po prostu.
Śmieszna też taka gierka była Pikuniku. Takie proste, wesołe i z przesłaniem.
Myślisz, że to taka kaszka z mleczkiem wymiatać w Fortnite? XD


@GhostTrick: tak. Jak spróbowałem od młodego, to przyjemnie się w to gra, bo grają głównie dzieci i małolaty i się ich tłucze aż miło. To jak pojedynek bokserski z przedszkolakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Tulej_Tulejka: tak, to studio to Amanita i ma świetne gierki, to prawda. U mnie testowali: Samorosta, Creaks, Pilgrims no i genialne CHUCHEL :) Jeszcze podobno Machinarium jest warte polecenia.

A na PS to może gra z tym młodym graficiarzem, ale nie pamiętam tytułu.


Tu mnie zaintrygowałeś. Co to?

Pikuniku


Sprawdzę, dzięki!
@MePix: Minecraft przez niego sprawdzony i ograny w wersji normalnej i Dungeon :) Nie musi być RPG, może jakieś inne, ciekawe FPS? albo strategia? albo przygodówka? Będę wdzięczny za jakieś pomysły.
@L3gion: i jeszcze, najważniejsze. Aktualnie najbardziej szkodliwe jest to, że te gry wikłają dzieciaki. Gra jest za darmo, ale ma mnóstwo płatnego, gówno wartego kontentu. Dziecko jest towarem.

Gra nigdy się nie kończy. Możesz grać na okrągło, bo są sezony, dodatki, promki, sromki itd.

Manipulują dziećmi każąc im zagrać przynajmniej X czasu dziennie, żeby dostać coś tam.

Wszystko, byle byś został jeszcze chwile dłużej. To ten sam model co facebook itp.