Wpis z mikrobloga

@NieBendePrasowac: Nie, sugeruje ze tiktok to portal dla nastolatków, a nastolarki nie są z zasady krynicami mądrości i rozsądku. Jedni pisza takie głupoty jak ta wyżej, inni wierzą ze Konfa to partia wolnościowców xD Z czasem jedni i drudzy wyrastają z głupoty, oczywiście poza wykopem, na którym lądują ludzie, którzy mają więcej niż 20 lat, a nadal myślą że Konfa jest jedynym słusznym wyborem xD
Niech zgadnę - należysz do tej
@janorek51: Po prostu relatywizm moralny jest tym, co większość ludzi ma ZAMIAST honoru. Honorowych ludzi jest mało, bo honor jest rzeczą nierelatywną, sztywną. Reszta myśli właśnie tak jak ci ludzie ze screena.
@Flypho: też na początku nie wiedziałem dlaczego tiktok generuje same negatywne emocje. Tam prześcigają się kto zrobi większą głupotę. Liżą kible, wyzywają się, nakręcają machinę hejtu na randomowych chłopaków. Nie bardzo rozumiem czy tiktok płaci za wyświetlenia? Bo instagram to rozumiem, że ładne i czyste laski reklamują produkty różnych marek, ale nie wiem kto chciałby reklamować się u gówniary, która liże kibel.
@janorek51 nie jestem pewien, czy w anarchokomunizmie byłaby możliwość
Niech zgadnę - należysz do tej kategorii, co? xD


@Creed-Bratton: WTF?! Co z Tobą jest nie tak, że zwykłe pytanie odbierasz jako atak, na który trzeba komuś dosrać?
Kolejne wtf - co to za fikoły, żeby konfederację tu wklecać?

Może do Ciebie dotrze - raczej nikt nie uważa tych gówniar za autorytet, ale niepokojące jest, że jest spore grono młodych ludzi, którzy są w stanie usprawiedliwić kradzież
@janorek51: Przedstawione jest to debilnie ale ja jako mały szaraczek gnieciony i wyzyskiwany przez korporacje nie mam problemu z osobą która kradnie przedmioty pierwszej potrzeby z jakiejś biedronki czy innego Lidla. Obecnie konsumenci są wyżymani jak gąbka przez wielkie koncerny sprzedaży detalicznej, które pod płaszczem inflacji (która jest bardzo duża) zwiększają ceny nieproporcjonalnie do obecnej sytuacji gospodarczej. Samemu zdarza mi się kupić pomidora malinowego i wpisać go na kasie samoobsługowej jako
@NieBendePrasowac gówniary może i kretynki, których nie powinno się traktować poważnie, ale rozpowszechnianie takiej głupoty powinno być piętnowane i tak też się na szczęście dzieje.
To co należy taktować poważnie to skala z jaką taka patologia znajduje aprobatę. I choć część z nich wyrośnie, to jednak wychowanie ich w przeświadczeniu o własnej wspaniałości i obracanie się w środowisku bezkrytycznie zachwalającym takie wysrywy powoduje tylko betonowanie takich poglądów u ludzi, którzy wejdą w
@Devasto27 moralizowanie piractwa bo Ciebie nie stać w cale nie sprawia, że to jest coś sprawiedliwego. Gierka komputerowa to nie jest artykuł pierwszej potrzeby, ani drugiej. Zresztą są tanie gierki, nawet darmowych od groma
Po prostu jesteś podły i wstyd się przyznać samemu sobie.

@NieBendePrasowac zgadza się, zły wkleiłem nick.