Wpis z mikrobloga

Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z twittera).

Obecnie nie opłaca się wchodzić w stałe, zobowiązujące relacje z perspektywy mężczyzn. Rewolucja seksualna, rozwój antykoncepcji, media społecznościowe i globalizm doprowadziły do tego, że wasza 'konserwatywka' nie będzie zainteresowana relacją z Wami, a jedynie znalezieniem względnego bezpieczeństwa (przede wszystkim emocjonalnego) - w rzeczywistości niemal każdej marzy się ruchanie w trójkątach / z chadami.

Internet obnażył prawdę o prawdziwej naturze kobiet i coraz więcej mężczyzn ją dostrzega. W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na pieniądze i relacje sponsorskie z jakimiś 18-/19-stkami, bądź też na inny rodzaj relacji niezobowiązujących. Stałe związki / małżeństwa powoli stają się synonimem frajerstwa i przegrywu (nie podoba mi się to, ale takie są fakty).

#rozowepaski #niebieskiepaski #lewandowski #przegryw #seks #zwiazki #redpill
I.....I - Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z tw...

źródło: FtoE28WWAAAZxkR

Pobierz
  • 97
@Ivan_III: Bardzo mi przykro ale na maxa się odkleiłeś :/ Mówię poważnie, bez żadnej ofensywy. Życzę Ci jak najszybszego (mam nadzieje, że w ogoóle) powrotu do zdrowia.
@who_cares2: Baciata, czyli legalne macanie bab pod pretekstem "tańca". Mam znajomych którzy chodzili na zajęcia, ŻADEN nie chodził na tańce, tylko na duperki.
@Ivan_III: wyobraź sobie,że jesteś w związku, nie umiesz tańczyć a jest ci to potrzebne, nie wiem, na wesele do kuzynki, albo do klubu, twoja dziewczyna umie no i nie może z tobą pójść bo w tym czasie akurat ma jakieś nadgodziny. No i w tej szkole tańca są fajne laski, tańczysz sobie, spojrzenia i flircik. No i co? I nic. Możesz sobie potańczyć , poflirtować i to nie znaczy,że będziesz swoją
@Ivan_III: Pompowanie mizogonistycznego balonika trwa, dałbym sobie uciąć rękę, że stoją za tym spierdixy spod tagu #przegryw, jesteście zwyczajnie #!$%@?. Takie uogólnianie i tego typu "rady" to zwykły kretynizm, nie mówię, że sytuacja nie jest zła, bo jest, ale wsypywanie wszystkich kobiet do jednego wora to debilizm, wy nigdy nie znajdziecie kobiety jak przesiąknięcie takimi " mądrościami" z internetu.
jak dwóch chadow ja trzyma za tyłek i przypiera do siebie.


@CXLV: na którym zdjęciu to widzisz? xD Wydaje mi się, że wy macie takie fantazje i dlatego wszędzie się tego dopatrujecie.
@jukel: pewnie, że woli nie mieć. Nawet gdyby miał wybór to by ze strachu odpuścił. Przegrywy palą akcje na potęgę oni nienawidzą kobiet i ich się boją, a potem zastanawiają się czemu im nie wychodzi. I akurat kogoś takiego jak @Sadomason pewnie by kobieta zdradzała, bo była by z nim nieszczęśliwa. I jeszcze pouczanie @who_cares2 o kobietach, głupi mądralę uczą nas na temat kobiet, single lub rozwodnicy, ile ja już tego
nie ma takiej możliwości że moja kobieta ociera się o jakiegoś innego typa. Człowieku badałeś testosteron?! Co jest z wami?! Gdzie jest twój instynkt dominacji? Społeczeństwo cuckoldów...


@Sadomason: dokładnie,
Już widzę jak ciapaci w UK lub na bliskim wschodzie pozwalają swojej ciapatce iść na taki taniec z białymi chadami,Xddddd
Poziom odrealnienia niektórych jest niebywały.
chłopie co ty piszesz o jakimś testosteronie, samiec alfa nie ma problemu z tym że jego kobieta chodzi na kurs tańca, rozmawia czy tańczy z innymi mężczyznami. Nie ma z tym problemu bo po prostu wie że to on jest SA, niczego nikomu nie musi udowadniać i to jego kobieta, która chodzi i realizuje jakąś swoją pasję. Natomiast to co opisujesz to obraz niepewnego siebie gościa który na każdym kroku udowadnia jakim