Wpis z mikrobloga

130 630 + 12 + 21 + 55 = 130 718

Takie bolidowe trasy z tego tygodnia

Pierwsze (12 km) to kręcenie po stawach Borki - Morawa w Katowicach.

Druga to traska po Katowicach czyli pętelka Szopienice - Nikiszowiec - Bolina - Kolonia Zuzanny - Giszowiec - Trzy Stawy - Zawodzie - Dąbrówka

Ta była dość ciekawa bo łączyła przejazd nieczynnym już mostem kolejowym nad autostradą oraz przeciskanie się przez tereny dawnych torów w okolicy Giszowca gdzie i tak przez spore błoto musiałem się wycofać.

Trzecia zaś to klasyk. Dokładnie przejazd Katowice - Gliwice przez "las" jak to mówię czyli dokładnie Czerwonym, Niebieskim szlakiem przez Katowice - Rudę Śląską - Zabrze - Gliwice zahaczając o Radiostację (to w zasadzie główny cel wycieczki)

Duża część trasy lasami ale niestety już te za Katowicami były problematyczne fragmentami ze względu na ogromne błoto a także szerokie rozlewiska które trzeba było jakoś lekko omijać. A niestety nie zawsze się dało. Jazda ogólnie poza kilkoma miejscami przyjemna, profilem nie ma tam jakiś mega trudnym odcinków.

No i po tych całych przygodach musiałem rower do myjni odstawić.

Pogodowo było znośnie.
W komentarzach więcej zdjęć

#rowerowyrownik #rower #katowice #gliwice

Skrypt | Statystyki
sylwke3100 - 130 630 + 12 + 21 + 55 = 130 718

Takie bolidowe trasy z tego tygodnia
...

źródło: IMG_20230416_184049

Pobierz
  • 24
@sylwke3100: No taka mapa co na niej by była trasa Katowice-Gliwice czerwonym na ten przykład. Teraz kleję trasy na Komoocie, ale cęsto jadę kilka km tymi ślaskimi szlakami i wyglądają na całkiem zadbane i wykonane w dośc wysokim standardzie.

@Masterczulki: Pojedź se na hałding do KWK Ziemowit. 3h rower czyściłem z tego kwaśnego, tłustego i lepkiego szajsu. XD