Wpis z mikrobloga

Drugi bieg bostoński za mną, seria World Marathon Majors za mną, trud skończony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Planowałem złamać 3h tak na spokojnie, do połówki było tempo na 2:58 ale musiałem do toj toja na dwójkę wskoczyć co zajęło prawie 2min. Wiec po wyjściu troszkę przyspieszyłem i skończyło się 2:57 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na screenie wycięło czas z toj toja

#bieganie
aukolb - Drugi bieg bostoński za mną, seria World Marathon Majors za mną, trud skończ...

źródło: 5FB888BF-5113-4C82-9891-5468EA8D06F1

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@aukolb: brawa brawa, świetna robota

Jaki kolegi będzie następny cel biegowy do zrealizowania, skoro majors już za Tobą?
  • Odpowiedz
@aukolb

Na twoim miejscu to bym się obawiał o serce...
Chociaż co ja tam wiem...
Ale no nie sądzę że jest to zdrowe biec ponad 40km z tempem 4min/km przy tętnie ~150
Dziwne ogólnie dla mnie bo ja w tamtym roku po pół roku treningu na 5km przy tempie 6:21min/km mam 167 średnie XD
Ogólnie sport to zdrowie ale chyba bez przesady jakie tam adaptacje musiały zajść...Ja bym się bał xd
Ale
  • Odpowiedz
  • 6
@LonNon: no każdy jak zaczyna to ma wysokie, a potem spada jak się wytrenuje.
To był akurat spokojny bieg, jak robię maraton na serio to mam 165 i żyje. Zawodowcy to po 3:40/km robią na pulsie 140 xd

@Bulva Biegam 8 rok, trenuje z 5
  • Odpowiedz
@aukolb: 2 min dwójka? O matko, ja bym się wylać nie zdążył w dwie minuty. A co dopiero przeczytać nowe głupoty Muska, wysrywy maniaków wojennych czy przescrolować setkę tiktoków.
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: kto ci naopowiadał takich bzdur? Biegi wytrzymałościowe prowadzą najczęściej do chorób spośród wszystkich rodzajów biegów. Może poczytaj fachową literaturę a nie wysrywy guru biegania? Człowiek nie jest stworzony do biegania.
  • Odpowiedz