Wpis z mikrobloga

no to ja to popieram niech ukraińcy jadą


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Kolejny tępy zamordysta, jedź sobie sam.

swoją ojczyznę


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Przestań bełkotać ten oksymoron. Nie ma TWOJEJ ojczyzny. To ty należysz do niej, jak pies. Ojczyźniane naiwne #!$%@?, jak pięciolatek co wierszyk na akademii recytuje.

zełeński ma mnie


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: No nie może, nie ma takiej siły, ale jak by miał, to chętnie by cię wsadził. Masz ten "przywilej", że jego łapy
@niebieskatrytytka: ale ten przywilej ze zelenski mnie nie zlapie daje mi wlasnie miejsce gdzie mieszkam i przynaleznosc do danego narodu wiec oksymoron czy nie to taki jest system i tego nie zmienisz czy chcesz czy nie chcesz to jakies obowiazki z gòry niestety sa nam tez przez "ojczyzne" (nie wiem jak to u siebie okreslasz narzucone) w tym przypadku to walka niestety taki jest klimat i nie ja to
czy nie taki jest system


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Taki sraki, to nie znaczy, że nie możesz niegodziwości nazywać po imieniu i szukać jej tam gdzie ona naprawdę leży. Bo te baby mają taki sam obowiązek walczyć jak dowolna inna osoba na świecie z tobą na czele. Więc żałosne jest nadymanie sobie ego atakiem na bogu ducha winne osoby, do tego masa w tym hipokryzji. Uważasz, że należy walczyć za niepodległość organizacji państwowej brandowanej