Wpis z mikrobloga

@Michail_Bialkow: A tu screen z kanału brata BezPlanu - T. Czukiewskiego (autor kanału Ciekawe Historie) który jest na Twoim scr. Też z knajpy w Kijowie z tego samego wyjazdu ale z innego dnia. I kogo my tam mamy? 4 Ukraińców świętujących urodziny? I co teraz? Ja manipuluje czy Ty to robisz?
Tu masz link do filmu z znacznikiem czasu bo ta opcja Ciebie przerosła.
https://youtu.be/sOSTBnNXDdk?t=630
IceGlaze - @MichailBialkow: A tu screen z kanału brata BezPlanu - T. Czukiewskiego (a...

źródło: T.Czukiewski

Pobierz
  • Odpowiedz
nie korzysta z przywileju


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: W tej chwili korzysta z przywileju, że Zelenski nie sięga go łapami, a on jakoś nie pcha się na front sam i zapewne dobrze się w Polsce bawi. I nie przeszkadza mu to, że Dima ginie w okopie. Robi dokładnie to co one, dopóki może. Po nie też Zelenski łap nie wyciągną i tyle. Więc niech nie #!$%@? jakby one czemuś były winne. Są w tej
  • Odpowiedz
@Michail_Bialkow: Ja jak słucham opowieści/wywiadów z Ukr czy innych misji gdzie brali udział polscy wojskowi/ochotnicy to oni jednoznacznie wypowiadają się że nie chcą aby kobiety walczyły na pierwszej linii frontu. Jakieś zaopatrzenie? Logista lub sanitariuszka jeszcze Ok. Z tego co wiadomo w tego typu udziałach sa kobiety ale Ty Mierczku z poziomu klawiatury bys rzucał kobiety na pierwszą linię minio tego że inni wojskowi tego nie chcą. Ahhha ta siła klawiatury
  • Odpowiedz
nie swoją ojczyzne


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Żadna nie należy do ciebie. To tylko takie #!$%@?. Możesz sobie walczyć za dowolną, albo za żadną. Tak naprawdę to ty jesteś własnością państwa. Doskonale to widać po przymuszonych do gnicia w okopach Ukraińcach.

jedź i sobie walcz i giń


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Ja nie chcę walczyć ani nikogo do walki wysyłać, o czym ty chłopie #!$%@?? To tamten typ miał ból #!$%@? o to, że kobity sobie
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: no to dokładnie pokazuje hipokryzje i podwójne standardy z korzyścią dla kobiet a to co napisalas jest po prostu glupie czemu niby gościu miałby nie móc skrytykować kobiet że te sobie siedzą zamiast walczyć za ojczyznę kiedy mężczyźni w tym samym czasie siedzą w okopach i giną ? on nie musi bo t onie jego kraj a co to kobiety to jakaś uprzywilejowana grupa społeczna że nie można ich krytykować
  • Odpowiedz
że te sobie siedzą zamiast walczyć


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: On też nie walczy za tamtą "ojczyznę". Więc jak one mają walczyć, to i on może.

uprzywilejowana grupa


Ja #!$%@?. Jak ze ścianą. To nie kobiety są tu uprzywilejowane. Ty jesteś uprzywilejowany, bo Zelenski nie wziął cię za łeb i nie wsadzi do czołgu? Co ty bredzisz. To nie wy jesteście uprzywilejowani, tylko Ukraińscy mężczyźni pokrzywdzeni i odarci z człowieczeństwa. Zrozum to w końcu.
  • Odpowiedz