Wpis z mikrobloga

O, 24h minęło od kiedy ostatnią butelkę wódki wypiłem, żadnego alkoholu od tamtej pory nie piłem a czuję się cudownie, w ciągu dnia zero deliry jakiejś, fizycznie bez zarzutu wszystko, normalnie na wyciągnięcie ręki mam jakieś wino, rum, koniak, whisky i szampana, a nawet przez głowę mi nie przeszło, żeby cokolwiek pić.
Tym bardziej bawi mnie to, że od jakichś c.a. 13 lat regularnie są osoby które insynuują mi jakiś alkoholizm mityczny, jeszcze pamiętam jak kiedyś nawet zakłady w technikum robili miedzy sobą, czy ja dożyje do 18 roku życia, bo byli ludzie przekonani, że nie ma takiej możliwości xDDD
No, ale też nie będę ukrywał, że satysfakcję jakąś z tego czerpię jednak, że po raz kolejny, mam po prostu rację.
z fartem
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis a kogo próbujesz przekonać tym wpisem?
Grupę obcych ludzi którzy nigdy cie nie widzieli i ogólnie to raczej mają to w dupie, czy siebie samego?

Bo jak nikogo to po co bronić coś czego nie ma?
  • Odpowiedz
@Hissis: Detoks to 72h. Obecnie jesteś w najbardziej ryzykownym okresie- to właśnie tutaj pojawiają się padaczki. Jak długo piłeś to lepiej stopniowo odstawiać, inaczej ryzykujesz swoje życie. To nie żarty. Tylko odstawienie benzo jest podobne do odstawienia alkoholu.
  • Odpowiedz
  • 0
@lord_xenu: mi się wydaje, że akurat odstawienie alkoholu a odstawienie benzo to zupełnie dwa inne światy, jak miałem 18 lat to delikatnie mnie clonazepam pochłonął i zabral na wycieczkę do piękniejszego świata, z którego powrót był najgorszym jak do tej pory powrotem w moim życiu xD
jak waliłem po 18mg dziennie w ciągu i nagle też odstawiłem całkiem to tak mnie pozrywało, że przez 3 dni stałem przy automatach i wrzucałem
  • Odpowiedz
@Hissis: dobrze powiedziane że się "wydaje". Trzeba tylko poczekać aż neuroprzekaźniki GABA przestaną poprawnie funkcjonować i mamy zjazd gorszy niż po benzo(co zresztą też niszczy GABA). Dieta ma tu spory wpływ bo najgorsze zjazdy są gdy jest zachwiany balans chemiczny. Np. wypłukane przez alko minerały. Z benzo to szybciej działa bo od razu idą do mózgu.
  • Odpowiedz
@Hissis: byc dumnym z tego ze od 24h nie pije.... moze byc tylko alkoholik. Odstaw alkohol na tydzien, miesiac. Po miesiacu mozesz powiedziec zes nie alkoholik.
  • Odpowiedz
@Hissis: Trzymaj sie tam wariacie, najważniejsze jest nie tracić tej młodzieńczej pasji. Nie przejmuj sie hejterami, bo zawiść ich zżera, ich prędzej żółć zaleje niż ty flaszeczke opędzlujesz ;). Pozdro
Z fartem
  • Odpowiedz
  • 1
@zxc21: Proste wariacik, mnie tam śmieszą hejterzy głównie, zabawne rzeczy piszą czasami i chyba dodatkowo w nie wierzą nawet xD Pomyślności byku
z fartem
  • Odpowiedz
Przy cugu, pierwsze objawy deliry to dopiero od 3 dnia w górę xD


@drakan8: gówno prawda. Wystarczy 6 godzin. 72 to detoks organizmu ale jesteśmy też później narażeni na wysokie ciśnienie, afazje, syndrom bycia pijanemu bez picia itd. Czasami trzeba tygodni żeby wrócić do normalnego stanu.
  • Odpowiedz