Wpis z mikrobloga

Jak chodziłem jeszcze do publicznego fitness clubu to były tam o jednej godzinie zajęcia taneczne i zajęcia dla dzieci w dwóch różnych salkach.
Więc matki szły na tańce, dzieci na swoje, a kilku ojców zawsze siedziało na kanapach w części chillout/recepcja.
Zazwyczaj tańce były prowadzone przez laskę, ale czasem wpadał taki długowłosy, przystojny typek a'la hiszpan.
Wyobraźcie sobie, że grupa kobiet czekająca pod salą gimnastyczną wypatrywała z wielkim zainteresowaniem do ostatniej sekundy, czy dzisiaj będzie ten niby hiszpan czy laska:
jeśli laska -> oczywiście szum i jęki oburzenia i rozczarowania
jak pseudohiszpan -> piski zachwytu, śmiechy, chichy, jak przechodził koło nich to prawie dostawały orgazmu, udawały, że mdleją itd. Normalnie strach pomyśleć co się działo za zamkniętymi drzwiami sali. Przecież one by się temu typowi pooddawały jakby tylko skinął palcem.
A K U R W A 3/4 z nich z dzieciorami, na połowę pewnie czekali ich mężowie przy recepcji xD

Jakie to są kvrwa zwierzęta. Mówcie co chcecie, ale faceci w tym wieku 30+,40+, tak się nie zachowują, a kobiety wręcz przeciwnie, jakby zamieniały się w zwierzęta. Czysta natura.

Obrzydliwe to było. Przypomniało mi się apropos tych filmików z hiszpanem od ani lewandowskiej.

#blackpill #natura #p0lka #p0lki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
s.....u - Jak chodziłem jeszcze do publicznego fitness clubu to były tam o jednej god...

źródło: przestrzen

Pobierz
  • 33
@sikalafou a może tak jest paradoksalnie dlatego, że sucze nie wyszalały się za młodu i teraz chcą sobie zrekompensować. I dlatego tak im wali? W innym razie może już byłyby bardziej ustatkowane jak ich faceci.
@Ksut_Melodi nie wiem. U mnie na studiach były takie podstarzałe mentalnie, chociaż młode metrykalnie. Cieliste rajstopy, płaszczyki, włosy farbowane na ciemno. Zawsze poważne. Bez braku jakiejkolwiek dziewczęcej witalności. Wątpię, żeby one szalały.
@sikalafou: Mężczyźni za to gwiżdżą na ulicy za młodymi dziewczynami, komentują biust, odwracają się za paniami idąc ze swoją wybranka za rękę;) Zdarzają się też bardzo wulgarne komentarze czy "polecenia" typu - "Rób mi loda szmato" od obcych pijanych facetów na ulicy... Klepanie w pupę nie swojej dziewczyny z nienacka? Też się zdarza... Przy tym wszystkim co złego jest w tym że przystojni mężczyźni podobają się kobietom, co w tym oburzającego
@WyzwolonaPodrozniczka: może się podobać przystojny mężczyzna. To normalne i nie o tym jest post. Post jest o zachowaniu kobiet dzieciatych mężatych, które przypominały w swoich instynktownych odruchach dzikie zwierzęta wypuszczone z klatki przy przystojnym facecie, mając swojego partnera 20m dalej. Czytaj ze zrozumieniem i odnoś się do wątku jakiego dotyczy dyskusja, albo nie zabieraj głosu trollu. Jeszcze cuck @ffrreeaakk mu zaplusował :D