Wpis z mikrobloga

@DrCieplak Ja przeżyłam lata 90 i też mnie wkurza (chociaż nie ma nawet ma co porównywać), ale nawet jakby dzisiaj skończyła się wojna, to by nic się nie zmieniło
2. Spłacanie długu postpandemicznego czyli lockdowny, tarcze, dodatki (Wiem, to też PISowskie zarządzanie ale pozostałe partie oprócz Konfy zrobiłyby tak samo)


@kejmilek: ale za to nie sprzedałyby nasz ruskim ')
niech Ukraina skapituluje a Polacy przejrzą na oczy

@obszarnik:
Polska i Nato jest już wygrane, a każdy dzień oporu osłaba Rosję. Ja tutaj widze niewiele minusów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tak że muszę wydawać na podstawowe rzeczy 3 raza więcej niż przed konfliktem ukraińsko-rosyjskim to ja proszę


@obszarnik: dałeś sobie wmówić, że ta inflacja to przez putina? Czy to pan pisor tak ci każe pisać?
Ja byłem dziś w sklepie, jeśli to polskie machanie szabelką ma wyglądać tak że muszę wydawać na podstawowe rzeczy 3 raza więcej niż przed konfliktem ukraińsko-rosyjskim to ja proszę, niech Ukraina skapituluje a Polacy przejrzą na oczy. Ja się boję że za niedługo ja nie będę miał co włożyć do garnka.


@obszarnik: za rzeczy płaciłeś już 2 razy więcej przed wojną dzięki #!$%@? państwa przez pis.
OP słuszne tezy głosi, a wykopki jak zwykle straszą wszystkich ruskim mirem xD

Zabudować wschodnią granicę i nie wpuszczać nikogo w jedną ani drugą - proste rozwiązanie.