Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

na użytkowników telefonów z Androidem czeka w sklepie aktualizacja wykopowiej aplikacji - 5.0.14, a w niej przygotowaliśmy dla Was:

- naprawiliśmy błąd z mieszaniem i dublowaniem się komentarzy;
- naprawiliśmy błąd ze streamable;
- poprawiliśmy napis wykop w znalezisku;
- dodaliśmy dzwoneczek w tagach, dzięki któremu decydujecie czy chcecie (czy też nie) -
- otrzymywać powiadomienia z tagów;
- dodaliśmy przycisk “wszystkie komentarze” na Mikroblogu;
- poprawiliśmy zaślepkę +18;
- i wiele innych drobniejszych poprawek.

Aplikację androidową możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Dajcie znać co myślicie (ツ)

#wykop #nowywykop #wykopnaandroida
  • 47
te rzeczy o których napisałeś możesz sobie włączyć/ustawić z dodatkiem Wykop X. Próbowałeś?


@SebastianDosiadlgo: Dzięki za tipa ale chyba dla mnie jest bezużyteczny :( Na Androidzie chcę korzystać z aplikacji a nie strony WWW, to jest dla mnie bardziej ergonomicznie. Toolbar jest bezużyteczny ale mi jakoś szczególnie nie przeszkadza - na komputerze mam szeroki ekran, czcionki też na komputerze kontroluje bez problemu. Jedyny plus to powiększanie pola komentarza ale to też
@wykop: myślę że nadal brakuje mi tej ikonki
¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)/¯¯_(ツ)
@wykop Nadal w aplikacji w zakładce ulubione/wpisy, jest tylko 25 ostatnich polubień a żeby zobaczyć poprzednie trzeba jakiś odznaczyć jako ulubiony > odświeżyć i dopiero się kolejny pokaże ale nadal jest max 25 pozycji.
- wpisując komentarz na dłuższej stronie ustawia przewija mi zawsze na koniec strony

- czasami przy dłuższym komentarzu mam 100% CPU, im więcej piszę tym bardziej zwalnia


@kwanty: u mnie to się dzieje jednocześnie. Tzn. przy dłuższym komentarzu strona przeskakuje na koniec co chwilę, proc wchodzi na 100% i prawie nie daje się pisać, literka po literce się pojawia.

@wykop: jak wyłączyć powiadomienia z wykopaliska? mam przez to zaspamowane powiadomienia
@wonsz_smieszek:

u mnie to się dzieje jednocześnie. Tzn. przy dłuższym komentarzu strona przeskakuje na koniec co chwilę, proc wchodzi na 100% i prawie nie daje się pisać, literka po literce się pojawia.


O to to dokładnie się u mnie dzieje. Już myślałem że to artefakt pochodzących z mojej konfiguracja ale jednak nie. Wkurza to niemiłosiernie :/

Wcześniej też używałem "mój wykop" - był super. O co chodzi z "obserwowane"? Jakaś nowa
@wykop: nie możecie tej durnej chmurki do pobierania obrazków co zasłania tekst na połowie wrzutek przenieść pod obrazek tam gdzie jest też pole ze źródłem? I kiedy wreszcie będą się wyświetlać źródła dla osadzanych filmików?
@wykop:
A dałoby się rozdzielić powiadomienia z tagów i z odpowiedzi na komentarze w widoku mobilnym? Bo teraz jest wszystko razem, a powiadomienia z tagów mają u mnie o wiele niższy priorytet niż odpowiedzi na komentarze.
Wystarczyłoby wyświetlać to dokładnie tak jak jest w widoku desktopowym, na belce u góry jest wystarczająco dużo miejsca.
dendrofag - @wykop: 
A dałoby się rozdzielić powiadomienia z tagów i z odpowiedzi na ...

źródło: 2023-04-25_21-43

Pobierz
Wcześniej też używałem "mój wykop" - był super. O co chodzi z "obserwowane"? Jakaś nowa apka???


@kwanty: w tym panelu po lewej masz coś takiego jak "Obserwowane", co jak mniemam jest nową wersją "Mojego Wykopu". Nawet lepszą, bo chyba chodziło o to, żeby można było wyświetlić powiadomienia tylko z tagów, tylko od obserwowanych osób i łącznie. No ale nie działa, tzn. różne treści się wyświetlają w zależności od tego co się