Wpis z mikrobloga

Oto on, pierwszy hochsztapler i najgorszy generał 3RP. Człowiek, który w ciągu 5 lat z pułkownika awansował na generała broni, namaszczony błogosławieństwem przez samego prezesa. Człowiek wykazujący się niebywałą niekompetencją, patologiczny kłamca. Były dowódca WOTu, który z uśmiechem na twarzy stwierdził, że rozbudowa tej formacji została zakończona pomyślnie, niestety zapomniał dodać, że nie spełnił powierzanych w nim nadziei i u terytorialsów brakuje około 25 tysięcy żołnierzy. Człowiek, który przez cały okres obejmowania stanowiska dowódcy WOT, nigdy jasno nie określił zadań, które te formacja będzie realizować. Nigdy nie zostały upublicznione struktury kompanii lekkiej piechoty na czas wojny, ten blamaż został oczywiście uargumentowany pieczątką "top secret". W wywiadach zawsze kłamał i mówił, że WOT będzie od wszystkiego, będzie walczył na pierwszej linii frontu, ochraniał obiekty infrastruktury krytycznej, dbał o ludność cywilną na okupowanych terenach, przeprowadzał rozpoznanie XDDD. Ponadto nasz generał stwierdził, że w każdym plutonie i kompanii WOT będzie kilkudziesięciu JTACów XDDDDD. Pragnę przypomnieć, że w całych siłach zbrojnych RP nie ma ich do obsadzenia połowy brygad, u naszego asa będzie ich więcej w jednym plutonie niż w całych siłach zbrojnych XDDD. Leoś Dyzma Wojska Polskiego.

Na szczęście pragnę was uspokoić. W ostatnim materiale na kanale Nowa Konfederacja, szanowany ekspert Jarosław Wolski stwierdził, że mając u sterów takich specjalistów jak Gen. Kukuła możemy być spokojni, że modernizacja WP zakończy się sukcesem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#wojna #ukraina #wolskiowojnie #wojsko
B3diSoprano - Oto on, pierwszy hochsztapler i najgorszy generał 3RP. Człowiek, który ...

źródło: Wieslaw_Kukula

Pobierz
  • 20
@B3diSoprano: No faktycznie chłop to totalny dyzma polskiej armii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Facet przez całe życie związany z wojskami specjalnymi a konkretnie z jednostką komandosów z Lublińca której był dowódcą w latach 2012-2016. Warto tutaj dodać że sama jednostka komandosów osiągnęła wtedy najwyższy światowy poziom i stanowi elitę polskiej armii. Następnie był odpowiedzialny za formowanie WOTu gdzie wziął dużo swoich zaufanych ludzi z Lublińca. WOT wzbudza
@Konigstiger44: Rozumiem Twoje rozgoryczenie bo wciąż się łudzisz, że w SZ RP pracują ludzie kompetentni, tym bardziej na tak wysokich stanowiskach, ale niestety tak nie jest. Nasz Dyzma zmarnował dziesiątki miliardów złotych na WOT, co stało się z pieniędzmi tego nikt nie wie, ponieważ chyba nikt oprócz Dyzmy nie wie, jakie zdolności WOT miał posiadać i czym się zajmować. Teraz stali się strażakami, policjantami, pielęgniarzami, walczącymi na pierwszej linii frontu z
Na szczęście pragnę was uspokoić.


@B3diSoprano: Konto 3 letnie nadające od listopada 2022 roku prawie wyłącznie na tagu #wojna. Wystarczająco podejrzane?
Coś #!$%@? o miliardach a napisałeś jakieś pismo w życiu z zapytaniem o cokolwiek do jakiejś instytucji? Za dużo masz już tego na tak krótko używanym koncie.
Byłbym zadowolony jeśli wysłąłbyś pisma do odpowiednich instytucji i nie udzielał się na tagu do odpowiedzi.
@Mokotowski: Pisowski pachołek i demagog has been spotted. Muszę Cię kolego rozczarować, gdyż Twoja partia nigdy nie opracowała oficjalnych dokumentów na rzecz WOTu, PIS zrobił to bardzo mądrze, wszyscy mają związane ręce, więc nie wypada się o to czepiać, ponieważ nikt nie wie jakie były oczekiwania. Post napisałem wyłącznie na bazie wywiadów z Dyzmą, on jest bohaterem mojej wypowiedzi. Dzięki wywiadom wiemy, że nie spełnił żadnego celu, który miał zrealizować, każdy
@B3diSoprano Dlaczego szufladkujesz ludzi w pierwszym zdaniu? Czerpiesz widzę z niefachowych źródeł, na podstawie których dopowiadasz sobie historię stworzenia świata. Czyli (idąc twoim tropem myślowym) jesteś typowym Polakiem, co wiedzę o szeroko rozumianym życiu czerpie z filmików zamieszczanych na socialach.
@Mokotowski: Kolego, ja nie wiem czy Ty potrafisz przetwarzać informacje, które do Ciebie docierają. Wyraźnie napisałem, że fachowych źródeł nie ma, tworzenie lekkiej piechoty jest owiane mgiełką mistycyzmu. W ostatnich latach na ten temat wypowiadał się Dyzma, a po jego wypowiedziach i zrealizowanych celach, można śmiało stwierdzić, że żadnego nie spełnił, tylko formację jaką jest WOT zupełnie zniszczył. Jest patologicznym kłamcą, PRowcem. Nie wiem czego nie potrafisz wciąż zrozumieć pisowski pachole.