Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #chadowezycie
Jestem tutaj na tym tagu codziennie i czytam te najlepsze wpisy. Byłem dzisiaj sobie kebsa odebrać i tak patrzę na tych niektórych ludzi. Jakieś 170cm chłopaki z genami 2/10 niektórzy w gruzach za 5k sobie siedzą. Uświadomiłem sobie ze faktycznie tacy ludzie mają przerąbane w życiu. Patrząc po wpisach na tym tagu faktycznie takie osoby raczej nie mają możliwości znalezienia dziewczyny Chciciaz 4/10. Zawsze byłem zdania że każdy jest kowalem swojego losu, ale od dzisiaj chyba zmianiam zdanie. Cieszę się aby że bliżej mi do Oskarka niż przegrywa. Trzymajcie się chłopaki, mimo wszystko proponuję brać życie w swoje ręce bo myślę ze gdyby nie mój zapał do pracy i prawie własne mieszkanie (50% wkładu) to na rynku matrymonialnym oglądając się za fajnymi julkami też mógłbym być skończony xd
  • 14
@mat0707: z tego wpisu wynika, że twój największy problem wynika z poddawania się presji społecznej, jakbyś to wszystko odrzucił, to byś miał lepiej niż myślisz, czemu julka ma decydować o tym czy jest ok, julka to tylko potencjalne nowe problemy i to wyższego rzędu plus niewiele więcej.
@zino

@mat0707: z tego wpisu wynika, że twój największy problem wynika z poddawania się presji społecznej, jakbyś to wszystko odrzucił, to byś miał lepiej niż myślisz, czemu julka ma decydować o tym czy jest ok, julka to tylko potencjalne nowe problemy i to wyższego rzędu plus niewiele więcej.


Presji społecznej? Myślę ze nie. Po prostu lubię żyć w miarę dobrym standardzie. Swoje mieszkanie fajne auto wakacje za granicą. Przy okazji dzięki
@mat0707 Ja w wczoraj byłem na zakupach i tak sobie siedziałem w samochodzie czekając na matkę i widziałem te pary które razem robiły zakupy. Wszyscy lepiej wyglądający ode mnie nikogo brzydszego w moim wieku nie widziałem.