Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z Freedom24? Trafiłem na reklamę u Damiana Olszewskiego. Mam trochę oszczędności w Euro i kusi mnie wrzucić je tam na 2,5%. Ciężko o nie sponsorowany film na ich temat, dlatego podchodzę mocno sceptycznie.

Z haczyków wyczytałem, że odsetki można wypłacić po zebraniu 120 USD, poza tym wypłata środków to 7 Euro. Więcej nie znalazłem.

#gielda #freedom24
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@0pln: W teorii to duży broker. W praktyce nie chcę,żebym to ja skończył broke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit - wypłacić mozna jednak bez uzbierania odsetek. Prowadzenie konta jest darmowe.
  • Odpowiedz
@BetPay: taki yield to dadzą Ci euro bondy, które masz w 100% bezpieczne. Chyba, że zakładasz upadek ekonomiczny UE.

Od razu powiem, że nie mam pojęcia gdzie je kupić.
  • Odpowiedz
@BetPay: wygląda legitnie. Jeden z największych brokerów na świecie. Sam zamierzam w tym miesiącu skorzystać z promki na zgarnięcie akcji. Firma objęta najważniejszymi funduszami gwarancyjnymi i regulatorami. Z hajsem raczej się nie zwiną, ale tak czy siak są objęci funduszem. Polska mentalność nie pozwala trzymać marnych oszczędności poza skarpetą. Na zachodzie korzystanie z taki ofert jest normalnością. Większość osób tam korzysta z brokerów do inwestycji itd. Trzeba wychodzić na świat.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jonki: Oszczędności trzymam w banku. Nie mogę znaleźć informacji o funduszach gwarancyjnych, poza tym na Cyprze, który nie jest wart zbyt dużo. Największy broker na świecie? Szukałem właśnie informacji i powiedziałbym, że nie ma o nich za dużo.

Nie skreślam ich oferty, tylko dopytuję i się upewniam, żeby nie przewalić sporej części oszczędności.
  • Odpowiedz