Wpis z mikrobloga

Witam, wyciągam auto ze złomu, jakimś cudem znalazłem przez internet właściciela. Auto nie widnieje w cepiku, jakie mogą być problemy? Dodatkowo chciałbym zostawić czarne blachy na których prawdopodobnie było auto. Nie było spisanej umowy ze złomowiskiem wiec auta tam teoretycznie nie ma. Życzcie mi szczęścia, drugie auto uratowane przed złomem przeze mnie
#samochody #motoryzacja #prawo
kompotzgrzybuw - Witam, wyciągam auto ze złomu, jakimś cudem znalazłem przez internet...

źródło: IMG_0482

Pobierz
  • 45
@kompot_z_grzybuw: 1. Fajna bryka. Kompletna, silnik kręci? Można wiedzieć (z ciekawości) ile dałeś?
2. Zdarzało się, że pojazdy "nie wyskakiwały" po numerach w CEPIK lub wyskakiwały jakieś inne. To zwłaszcza, gdy samochody przez lata nie miały aktualizowanych statusów - wg różnych prognoz takich nieistniejących pojazdów może być kilka milionów w bazie.
W pierwszej kolejności skontaktuj się z WK w którym auto było po raz ostatni zarejestrowane celem ustalenia jaki jest jego
@krzaczor93 przez internet dotarłem do właściciela, auto stało conajmniej 10 lat, cześć w garazu cześć na trawie wiec jest stosunkowo zdrowe, silnik się obraca. W niedziele będę wiedział jakie do niego są papiery, bo gdybym miał wybór zostawić czarne (bo prawdopodobnie na nich był) a rejestrować na żółte to wybrałbym te pierwsza opcje