Wpis z mikrobloga

Stoją dzisiaj w kolejce do kasy usłyszałem jakieś dwie małoletnie julki ( lvl 15-18), które darły pieroga. Jedna chwaliła sie, że chodzi do 3 psychologów i nawet wymyśliła im śmieszne ksywki. Po chwili ta która sie chwaliła, zaczęła robić dym swoim zachowaniem i została wyproszona. Te małolaty w tych czasach to jest tragedia. Kiedyś nie trzeba było żadnego psychologa. Teraz to im sie w dupach poprzewracało. Jeszcze wcześniej też była akcja z małolatą. LVL też koło 15-18 - odzywała sie do swojej babci w wulgarny sposób, 0 szacunku - aż sam chciałem chciałem jej coś powiedzieć ehh - ale spokojnie, życie ją wyprostuje ;)

Zaraz wywołam ból dupy, ale były pro lgbt.

#przegryw
  • 23
@Mr_3nKi_ chwalić się, że ma się problemy i robić bekę z psychologów nie jest spoko. To chyba jakiś sposób własnego dowartościowania się poprzez obrazę innych. A kiedyś to było piwko i wódka i, dlatego nie było trzeba psychologów teraz polska jest jeszcze bardziej #!$%@? niż kiedykolwiek i dlatego ludziom się przewraca w głowie. Chociaż sytuacja, którą podałeś jest spowodowana zerowym wychowaniem a raczej rozpieszczaniem. a teraz proszę wyrażać ból dupy pod moim