Wpis z mikrobloga

Stoją dzisiaj w kolejce do kasy usłyszałem jakieś dwie małoletnie julki ( lvl 15-18), które darły pieroga. Jedna chwaliła sie, że chodzi do 3 psychologów i nawet wymyśliła im śmieszne ksywki. Po chwili ta która sie chwaliła, zaczęła robić dym swoim zachowaniem i została wyproszona. Te małolaty w tych czasach to jest tragedia. Kiedyś nie trzeba było żadnego psychologa. Teraz to im sie w dupach poprzewracało. Jeszcze wcześniej też była akcja z małolatą. LVL też koło 15-18 - odzywała sie do swojej babci w wulgarny sposób, 0 szacunku - aż sam chciałem chciałem jej coś powiedzieć ehh - ale spokojnie, życie ją wyprostuje ;)

Zaraz wywołam ból dupy, ale były pro lgbt.

#przegryw
  • 23
@Mr_3nKi_: Jeżeli miałbym zgadywać co stoi u podstaw tej durnej mody, to będzie to:
- normicka kultura samodeprecjonowania, trzeba mieć "dystans" (tzn. płaszczyć i celowo ośmieszać się przed innymi żeby nie czuli się gorsi)
- larpienie osoby dojrzałej (psychologia i terapia to takie dorosłe)
- udawanie zranionego dla atencji (ale to ty intzelu zawsze użalasz się nad sobą)
- marketing samego przemysłu
@Mr_3nKi_: Były, ale kiedyś nie miałbyś z kim się podzielić takim znaleziskiem czyli więcej osób niż Twoje najbliższe otoczenie by się o nich nie dowiedziały.

Dzisiaj dwie minuty i wie o tym większość wykopu
@Mr_3nKi_: Psycholog to hobby. Julki mają psychologów jak faceci barberów.
Psychologia to nie nauka, psycholog to nie lekarz. Równie dobrze można wierzyć w astrologie (co zresztą Julki robią xD). Terapia to młodzieżowe słowo roku xD

za mało widzę tego buntu


@konto_multi: to otwórz oczy, nie bez powodu Andrew Tate stał się najpopularniejszym człowiekiem na świecie przez pewien okres. Obecna kontr-kultura ma formę odrodzenia tradycyjnej męskości i odzyskiwania szacunku do siebie.
tate i odradzanie męskości xD ile ty masz lat? 12?


@RudyZibi: Co jest złego w pogoni za suckesem, ciężką pracą i dostarczaniu zasobów swojej rodzinie za którą oddasz życie bo na tym polega w dużym skrócie filozofia Tate? Dlatego Tate jest popularny bo wraca do korzeni, a nie gonieniem za #!$%@?.