Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że państwo Frejer w ogóle nie okazują sobie czułości? Aż dziw ze człowiek który pokazuję nawet wybijające szambo dla contentu w ogóle nie pokazuje ciepłego rodzinnego życia. Czy to jest dobre środowisko dla małej dżunku? Jakiego wzorca rodziny ona się nauczy? Bo nie wierzę w to że poza kamerami jest cudowna, super czuła rodzinka. Nie mówię ze oni na gniotach powinni się migdalić, ale on jej nawet za rękę nie trzyma, a najbliżej kontaktu fizycznego to oni są jak jadą skuterkiem przytuleni. W gadki że taki jest khmerski model rodziny nie uwierzę.

#raportzpanstwasrodka
  • 17
@gangrenek: Dokładnie. Zastanawia mnie o czym oni mogą rozmawiać. Klapek załóżmy chce pogadać o słoniach w Afryce, to ni chu chu nie pogada, bo jego konkubina już dawała popisy edukacji. Podobnie Twaróg chce z nim pogadać o żarciu, to też nie pogada, bo Klapek nie zna khmerskiego. Angielski dwójki Fraglesów jest na dość średnim poziomie i raczej nie wystarczy, żeby prowadzić bardziej skomplikowane rozmowy.
@darth_invader: Ale mi nawet nie chodzi o jakieś konwersacje bo wiadomo obydwoje nie są zbyt górnolotni. Chodzi mi o zwykłą czułość między dwójką zdaje się kochających się ludzi. Bez słów tylko drobne gesty. To mnie uderza odkąd zacząłem oglądać Frejerów, ze oni w zasadzie żyją jak współlokatorzy. Powiedziałbym że brat z siostrą ale nawet rodzeństwa bywa że okazują sobie więcej uczuć.
@T4_LOVER: może po prostu zwykła nuda ? Jeśli ich interakcja ogranicza się do spania ze sobą, a rozmowy do ekwiwalentu "ba ba ba ba ba", to pewnie prędzej czy później będą się na siebie tylko wkurzać. Poza tym Klapek ją najwidoczniej rozpił. Z tego co pisał anonimowy lokator, to Twaróg wkłada serce w ten związek, ale Klapek ma inne pomysły. Ciekawe czy Twaróg nie ma czasem zakazu kontaktu z rodzicami, żeby
@darth_invader: Może klapek ją trzyma tylko dla kontentu

ale dzunq zrobić umieli, chyba że to maflej swoja niestajaca kuśke moczyl albo inny bodzio podroznik


@octopussy8: Ja myslę że to może być taki człowiek co raz po pijaku gumy nie założy i od razu zaleje formę. Inni się miesiącami starają a takim przez przypadek dzieciaczki wychodzą. No a potem jak już dzieciak w drodze to go teściu grzecznie do plemiennego ślubu