Wpis z mikrobloga

Jest jakiś legitny sklep na #allegro lub i nie, gdzie można kupić legitne powystawowe / używane iphone 12 pro lub 13 pro koniecznie z 23% fakturą VAT? Legitne czyli jeśli gość pisze, że stan 100% techniczny ok, to nie były wymienane podzespoły, jeśli pisze że rysy na obudowie, to ok, ale nie na wyświetlaczu etc. Szukam modelu pro, 14 pro poza budżetem, celuję w 12 / 13 pro sprawny, z jasną informacją co jest a czego nie ma. I raczej ciężko coś takiego znaleźć? 2 sprzedawców polecił mi znajomy, ale faktura marża, więc już finansowo się nie kalkuluje przy wliczaniu w koszty

#iphone #telefony #smartfon
  • 4
  • 0
@jednorazowka: dzięki, ale szukam "pro". Zwykłe, bez pro są łatwiej dostępne, chyba apple nie sprzedaje starszych modeli pro oficjalnie, dlatego szukam używek w bardzo dobrym stanie / powystawowych / etc
@niemodnie z tego co wiem w kontekście używanego sprzętu to zwykła faktura na 23% jest chyba niemożliwa. Najszybciej co będą w wystawiać to fakturę VAT-marża gdzie opodatkowany jest tylko zysk na skupionym używanym sprzęcie.

W przypadku prawdziwego powystawowego telefonu nie powinno być problemu, ale z doświadczenia wiem że sklepy używają określenia powystawowy na sprzęt który w rzeczywistości jest używany.