Wpis z mikrobloga

@Aurezaliusz: zrobilam dokladnie to samo przy pierwszej pracy w niemczech, rzucilam sie na ''polski luksus'' czyli jakies calviny, hilfigery, lacoste i inne guessy, teraz nawet jakby mi zaplacili to bym w tym nie wyszla, pare koszulek mam zostawionych do chodzenia po domu XD jak widze te wszystkie baby obwieszone logami to az mnie cringe lapie jak moglam sama tak po ulicy chodzic, no ale wtedy mi sie wydawalo ze wygladam na
A ja się w sumie zastanawiam: czy wy faceci w ogole patrzycie na to w jakich firmowych ciuchach chodzi babka? Mnie to zawsze wkurzało, śmianie się z ludzi, którzy nie noszą popularnych marek. kurka, jak jeszcze na buty wydać kupę kasy rozumiem, to reszta ciuchów z nadrukami, to dla mnie obciach xD
Rozumiem kupować ubrania za jakość, ale za markę - nie jestem w stanie i nie rozumiem.
@kam966: napiszę, ja lubię lumpeksy właśnie za jakieś wystrzałowe ciuchy, których nigdzie nie znajdę xD Ostatnio kupiłam golf kurka z takimi rękawami bufiastymi i jakimiś dziwnymi dodatkami xD No w życiu tego bym nie znalazła w normalnym sklepie xD
@jmuhha: To nie są złe ubrania i nie ma żadnego wstydu w ich noszeniu. Sam ubierałem do 3- 4 roku życia dzieci bo przy takich maluchach to każde ubranie jest niemal jednorazowe. Stać mnie na markowe ubrania ale po co, jak zaraz będą do wywalenia.
@jmuhha: Powiem tak, troche ja rozumiem.
Kupowanie tanich ciuchow z taniego materialu to troche glupota bo po kilku praniach takie ubranie ale bedzie przebarwione, albo rozciagniete i ostatecznie do wywalenia. Wiele lat zylem oszczedzenie kupujac tanie spodnie za 50-60zl, czy tanie koszulki za 19zl i zdalem sobie sprawe ze wydaje wiecej na takie ciuchy niz na porzadne z lepszego materialu ktore potrafia wytrzymac do 2-3 lat i ktore kupuje kilka razy
na takie baby jak ta Twoja koleżanka czeka 3/4 działu marketingowego. Tobie sprzedam opla za 3 000 a jej za 15 000 bo wiadomo, "lepsze to droższe"

A ja się w sumie zastanawiam: czy wy faceci w ogole patrzycie na to w jakich firmowych ciuchach chodzi babka?


@Akayari: od chłopa zależy, na pewno dla niedopieszczonych bananów i nowobogackich jest to ważne, ale chyba większość po prostu patrzy czy dobrze leży, czy
ona 35 ja 20


@jmuhha: To dziwne ze cie nazywa biedakiem, nawet jesli nim jesteś. Nie koleguj sie z nią.
Ale mysle ze moglebys zmienić pepco na kupowanie z wyprzedaży w sklepach typu reserved itp. Bedzie też tanio i lepsza jakość
@jmuhha: jeśli coś wpadnie mi w oko i jest przyzwoitej jakości - biorę niezależnie od marki. również z Pepco, Biedronki, czy Lidla.

wyjątkiem są jednak buty i jeansy - kupuję tylko wysokiej jakości markowe i przeważnie drogie. trzeba dbać o stopy i jaja.