Wpis z mikrobloga

byłem wczoraj z kobito w Warszawie ,mówię pójdziemy do McDonalda wchodzę do aplikacji patrzę w okazyeah, same gówna 35 zł za 2 hamburger,małe frytki i mały napój. Mówię #!$%@? poszliśmy do Biedronki kupiliśmy bułki z parówka najedliśmy się elegancko ,#!$%@?ło te Maki i kfc pazerne #mcdonalds #kfc #biedronka #inflacja
  • 137
  • Odpowiedz
@StdPtr @dr-proktor nie jest, a był. może w takie Warszawie nie, ale że Polska to biedota to te 20 lat temu mak był czymś wooow. wakacje w kraju raz do roku to się zabierało dzieciaka do maka. potem tak już zostało i pewnie dociera teraz do osób z tego pokolenia (jak ja np.) że to jednak syf i skis. więc przestało być elitarny.ja już od dawna traktuje maka jako zwykły zapychacz, jak
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ja preferuję po prostu lokale z fast foodami, kebabami, pizzą czy chociażby budy które nie nazywają się "restauracjami", można zjeść smacznie i taniej niż w maku oraz się najeść


@StdPtr: no glowna wada maka jest jednak cena - za taka cene powinnismy miec zarcie lepszej jakosci niz z budki z kebabem, a mamy gorszej. Placimy praktycznie tylko za automat do zamawiania, chrupiaca otoczke na kurczaku, i kibel.
  • Odpowiedz
@StdPtr geneza fastfoodow nie jest bycie zarciem dla biedakow plus w Polszy nigdy nie mialy miana elitarnych ale jezeli juz patrzac na glowny temat sprawy to w tym momencie w stanach mirki tak samo jak u nas placza z powodu "inflacji" i rosnacych cen w maku jak i u nas
  • Odpowiedz
"elitarny"


@dr-proktor: lepszym określeniem będzie "popularny" lub określenie miejsca jako takiego z którego odwiedzenia można się pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak jak niektórzy zauważyli, przed erą siedzenia nonstop na społecznościówkach ludzie mniej widzieli, to i popularne rzeczy miał status jeszcze bardziej "elitarnych".
  • Odpowiedz
@dr-proktor: Od kiedy mamy taką inflację. Teraz żeby się najeść w Macu czy KFC to musisz wydać z 50 złotych. A za 50 złotych to można było sobie zjeść baraninę zasmażaną w kapuście w restauracji w Zakopanem, a nie frytki i kawałki kurczaka zasmażane w głębokim oleju ;)
  • Odpowiedz
@dr-proktor

Ale koleś ma racje, u nas McDonald’s to naprawdę smaczne żarcie w przyzwoitej cenie. Do tego wszystko schudnę, czyste i szybkie. W innych krajach gdzie byłem to mak to szybka i tania (często #!$%@?) przekąska. Nie wiem od czego to zależy, ale naprawdę mcdonalds za granica to jest #!$%@? mocno.
  • Odpowiedz