Wpis z mikrobloga

byłem wczoraj z kobito w Warszawie ,mówię pójdziemy do McDonalda wchodzę do aplikacji patrzę w okazyeah, same gówna 35 zł za 2 hamburger,małe frytki i mały napój. Mówię #!$%@? poszliśmy do Biedronki kupiliśmy bułki z parówka najedliśmy się elegancko ,#!$%@?ło te Maki i kfc pazerne #mcdonalds #kfc #biedronka #inflacja
  • 137
  • Odpowiedz
  • 0
@StdPtr Dokładnie masz racje, mac w Hollywood dosłownie 50 metrów od Dolby Theater to spełnia jak pierwsze gówno bary z lat 90 w pl. obsługa przez dziurę w pleksie syf w środku niemożliwy...
  • Odpowiedz
@Lodyzlidla: ja tam z maka lubię tylko śniadaniowe kanapki. Buła z twarożkiem albo z jajeczkiem jakoś tam smakuje. Mam wrazenie ze jakosc mięsa w maku spadła. Obecnie smakuje jak totalny karton
  • Odpowiedz
@dr-proktor od zawsze? Nie jest to miejsce ekskluzywne, ale zawsze było tam bardzo drogo l, biorąc pod uwagę co się dostaje. A ja to w ogóle pamiętam czasy, kiedy to na McDonalda było stać tylko tych najbogatszych. I do tego ma znaczenie fakt że w pl zjesz czasem taniej w restauracji niż w maku, a w krajach zachodnich czy USA, taki Mak to faktycznie najtańsze żarcie.
  • Odpowiedz
bo mak i KFC to jadłodajnie dla biedoty w normalnych krajach które w Polsce z jakiegoś powodu zdobyły miano elitarnych restauracji


@StdPtr: Tylko że w makach i KFC w tych normalnych krajach, o których wspominasz, jest syf, a w Polsce zawsze trzymają wysoki standard porządku.

co? Od kiedy do mcd jest w PL "elitarny"? W jakim świecie?

@dr-proktor: Obecnie już nie. Teraz zazwyczaj jest nawet tańszy, niż inne miejsca. Poza
  • Odpowiedz
@StdPtr: No nie powiedziałabym. W NL Mcdonald jest czasami droższy od obiadu w knajpie. Za zestaw powiększony musisz zapłacić około 13e, a za tyle samo możesz dostać super makaron w restauracji albo dopłacić 2e i zjeść ramen xd
  • Odpowiedz
@Lodyzlidla: Dlatego chodzi sie na kebsy. za 20-25 mozna dostac spoko rollo. A ze niby niezdrowe? KFC i McDonald jeszcze gorsze, sraka gwarantowana po kazdym posilku. Po kebsie tylko czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo mak i KFC to jadłodajnie dla biedoty w normalnych krajach które w Polsce z jakiegoś powodu zdobyły miano elitarnych restauracji


@StdPtr: nie, po prostu u nas nie ma wyboru. Wszędzie na zachodzie masz minimum 10 sieciówek, które są w każdym mieście, a u nas króluje mc, później kfc i reszty nawet nie znam. Od buta w UK mogę Ci wymienić 10 sieciówek z mega dobrym żarciem
  • Odpowiedz