Wpis z mikrobloga

byłem wczoraj z kobito w Warszawie ,mówię pójdziemy do McDonalda wchodzę do aplikacji patrzę w okazyeah, same gówna 35 zł za 2 hamburger,małe frytki i mały napój. Mówię #!$%@? poszliśmy do Biedronki kupiliśmy bułki z parówka najedliśmy się elegancko ,#!$%@?ło te Maki i kfc pazerne #mcdonalds #kfc #biedronka #inflacja
  • 137
  • Odpowiedz
@Uuroboros

Walą was ostro w PL

W NL burger z frytkami i sałatką 13.95€, pizza od 9€ do 12€

Kawa 2€, kawa z deserem i pralinka 8,95€.

Jakaś bagietka na cieplo 6€, kebab troche zdrozal bo byly po 6€ teraz po 8€-9€

Nie powiem bo jedzenie zdrożało jakies 30% w szczegonlosci mieso. Knajpy tak nie podnoszą cen bo holendrzy licza kazdy € bo tak sa wychowani wiec poprostu nie przyjda i nie
  • Odpowiedz
co? Od kiedy do mcd jest w PL "elitarny"? W jakim świecie?


@dr-proktor: A nie jest tak? Shake w Biedronce, Lidlu czy Auchanie kosztuje 5zł, tam 15zł. Burger w sieciówce jest za 5zł, tam a 20zł. Cola, Pepsi czy Mirinda wszędzie po 5-6zł, tam 15zł. Ludzie tam chodzą, bo fajnie wizerunkowo jest mieć przy sobie torbę maczka albo pudełko kfc. Nie oszukuj samego siebie, że tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Madridista98: chyba żyjemy w 2 różnych światach.

Porownujesz sklepy do restauracji - jaki to ma sens?
Burger za 5 zł w sieciowce - tzn bułka z Lidla czy burger z knajpy? Jak z knajpy to powiedz mi gdzie - chętnie zjem w takiej cenie.

Mówisz chyba o Polsce B albo i C - przecież MCD to od zawsze synonim śmieciowego żarcia, otłuszczonego mięsa, mokrych od tłuszczu fryt i majo nawalonego gdzie
  • Odpowiedz
@Ka4az: mogę to potwierdzic. W polskich macach jest kulturka, czysto, schludnie. Poszedłem raz do maca w Amsterdamie i było to dość egzotyczne doznanie xd wszędzie taki syf że głowa mała. W Bułgarii tak samo
  • Odpowiedz
@szmichal

No jest dramat XD w stanach to już w ogóle tragiczne jest jedzenie wszędzie, ale mak to u nas jak najgorsza buda z żarciem.

U nas mcdonalds (kiedyś jeszcze KFC, ale teraz poleciało w #!$%@? na dno i 100% moich znajomych nie je, bo po jedzeniu leci ostra sraka XD) to naprawdę wysoki poziom jeśli chodzi o jedzenie.
  • Odpowiedz
@StdPtr głupoty opowiadasz, chyba żyjesz w latach 90tych jeszcze. Fastfoody już dawno w Polsce nie są wyjątkowe tylko stanowią szybki, niezdrowy ale nadal tańszy względem innych jadłodajni posiłek.
  • Odpowiedz