Wpis z mikrobloga

Kek.
Człowiek kilkanaście lat siedzi na tym zatęchłym portalu. Nie rzuca się w oczy, tu sobie poshitpostuje, tam rzuci lennym, rzadko kiedy w aferach udział bierze. Normalnie stara się zbytnio nie rzucać w oczy i to mu wychodzi, a ostatecznie dorabia się psychofana. xD
Wczoraj niejakie konto @moviejam, swoją drogą zwykły spamer, promujący głównie swój kanał na YT, wrzucił jakąś niby wyciętą scenę z Kill Billa. Nie byłoby w tym nic złego, całkiem ciekawa informacja bo sam o tym nie wiedziałem, gdyby nie fakt, że pod znaleziskiem rozpoczął się zlot jednodniowych zielonek utworzonych przez FB, które pisały peany na temat znaleziska, plusowały się nawzajem, wykopywały... no właśnie wykopywały wrzutki OPa nawet z 2020 roku, a samo konto było nieaktywne do stycznia tego roku, kiedy to po 3 latach ciszy, nagle pojawiło się nowe "znalezisko", które - nie zgadniecie - jest wykopane i komentowane przez jednodniowe zielonki. xD
Zwróciłem na to uwagę w komentarzu, zostałem nazwany "małym, smutnym człowieczkiem"... cóż, dzień jak co dzień, ale sprawę olałem. W międzyczasie znalezisko spadło, OP dostał urlop od postowania za manipulowanie głosami. Człowiek myśli, że to koniec tematu, ale NIE! Wielki Schizofrenik musiał dać o sobie znać i dzisiaj rano otrzymuję taki piękny wysryw na PW.
Niejaki @tomek-japa - swoją drogą kolejne spamkonto powiązane po FB - w takim samym stylu jak OP, wysyła mi pogróżki, że "oni" (kimkolwiek by nie byli) będą spamować modów do czasu, aż moje konto nie spadnie z rowerka. Co ciekawe, w tamtym znalezisku kompletnie niczego, poza dodaniem komentarza, nie zrobiłem, ale cóż czyjeś omamy schizoidalne poczuły się obrażone.
Wtedy niczego nie zgłosiłem, ale jak teraz tak ładnie prosi, to cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #moderacja
Onde - Kek. 
Człowiek kilkanaście lat siedzi na tym zatęchłym portalu. Nie rzuca się ...

źródło: kekxDDD

Pobierz
  • 52
@Onde: Prawie monitor oranżadą z komunii oplułem jak doczytałem do tego momentu:

że "oni" (kimkolwiek by nie byli) będą spamować modów do czasu, aż moje konto nie spadnie z rowerka


Ja tu myślałem, że klasycznie pogróżki, że Cię dojadą czy coś. A tu, że pchasz sie w bana kolego xDD
@Onde: Teraz mi smutno, bo nie jestem jedyny (pic rel.) (,)

Koleś rozsyła taką samą wiadomość. Jest (był :D ) równie leniwi, co jego zieloni spamerzy - którzy zarejestrowali się tutaj korzystając z FB, nie zmienili nawet swoich avatarów, które domyślnie są profilówkami z FB. Przejrzałem sobie to grono zielonek, wypisałem pare osób, która zwyczajnie ma siebie w gronie znajomych u zuckerberg i zawołałem moderację w komentarzu
venomik - @Onde: Teraz mi smutno, bo nie jestem jedyny (pic rel.) (╯︵╰,)

Koleś rozsy...

źródło: zegnajciu2

Pobierz
@Onde: musiałabym was trochę postalkować, żeby było zindywidualizowane. A znając życie zaraz mnie podpier#$cie do moda i moje bordo poleci w siną dal, a przywiązałam się już do niego