Wpis z mikrobloga

Skrolowałem sobie najnowsze i gdzieś między wpisami przewija się #zuzel. Ja nie wierzę że ktoś to realnie ogląda, a co dopiero że to ma taką rzeszę fanów xD Coś tam motory są, jeżdżą w kółko, hamulców brak, #!$%@?ć falubaz, na tym zamyka się wiedza każdego przeciętnego Polaka na temat tej dyscypliny sportowej, z resztą bardzo słusznie bo co tam jest #!$%@? do oglądania xD Ja generalnie nie jestem fanem sportu, a takiego oglądanego w telewizji to już szczególnie, ale w porównaniu z choćby jakimiś zawodami motocrosowymi to powiedzieć że speedway wypada blado to jak nie powiedzieć nic xD Jak zapytasz jakiegoś Niemca, czy Czecha czy oglądał ostatni #mecz (tak, mecz, bo z jakiegoś powodu te swoje pseudo zawody nazywają meczami xD) to się na ciebie dziwnie popatrzy i zapyta czy w tej Polsce nie ma kasy na piłki żeby sobie pokopać, czy poodbijać zamiast ryzykować życiem dla dyscypliny sportu która na świecie nic nie znaczy xD Z tego co wiem to właśnie Polacy są jednymi z najlepszych na świecie w tej dyscyplinie, ale mimo to jej popularność przez to nigdy nie wzrosła, jak w przypadku skoków narciarskich po sukcesach Małysza, czy tenisa Świątek. Mało tego, nigdy nawet nie obiło mi się o uszy żeby jakiś żużlowiec był tak zarobiony i brylował na ściankach czy w czasopismach jak wyżej wymienieni. Sam się sobie dziwię że wyszła mi taka ściana tekstu na temat sportu o którym nie ma nic do powiedzenia xD
#zuzel #sport #motocykle
iwunio - Skrolowałem sobie najnowsze i gdzieś między wpisami przewija się #zuzel. Ja ...

źródło: uid_527cea34b7945aa61497114af993877d1646497836573_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_artiom-laguta-fot-pap

Pobierz
  • 8
@iwunio ja mam #!$%@? na motocross, czy jakieś Grand Prix i #!$%@? po torze, ale nie śmieje się z tego rodzaju sportu. Ja tam żużel uwielbiam i śledzę na tyle, na ile mi pozwalają codzienne obowiązki.
@iwunio: ja osobiście szanuje każdy sport od piłki nożnej po Mongolski Wrestling, jakbym miał możliwość to bym obejrzał każdy sport na żywo, bo oglądany sport najlepiej smakuje i pachnie oglądając go np. Z trybun. I w sumie to mam w dupie że o ezu bo Niemiec czy tam Francuz to nie wie co to żużel, mnie za młodego na mecz zabrał tata i zaraził zainteresowaniem tym sportem którym interesuję się do
@EloBreko:

Niemiec czy tam Francuz

we Francji jest liga z 4 zespołami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mnie za młodego na mecz zabrał tata i zaraził zainteresowaniem tym sportem którym interesuję się do dziś

To samo, co niedzielę na meczu wtedy jeszcze Sparty
@iwunio: Żużel xD
Ten sport to jest dla mnie absolutna zagadka. Drugi najpopularniejszy sport w Polsce (widziałem kiedyś źródła które podawały że jednak pierwszy). To jest jakby jakaś alternatywna rzeczywistość która czasem się załącza niechcący do naszego świata, gdzie w tamtym wszechświecie to żużel jest najbardziej popularnym sportem świata, tylko nie wiedzieć czemu ta anomalia występuje tylko w Polsce, i objawia się bardzo sporadycznie i niebezpośrednio - np. narodowy zostanie wykupiony