Wpis z mikrobloga

ECPU to organizacja sebixów i patusów, która nie ma nic do zaoferowania społeczeństwu, dlatego dowartościowują się szukając upośledzonych, chorych psychicznie i odrzutków i manipulując nimi żeby ich złapać, pokazać tępej gawiedzi, która może się wyżyć na niewinnym gościu i uważać się za bohaterów, mimo że nimi nie są i tak naprawdę mają w d00pie te dzieci.

Change my mind
#przegryw #ecpu #lowcypedofili
JohnWayneGacy - ECPU to organizacja sebixów i patusów, która nie ma nic do zaoferowan...

źródło: ECPU_Myslenice

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@JohnWayneGacy: mnie zastanawia że żadnemu z tych jamnikowych najemników się czerwona lampka nie zaświeci.
Pisze taki na czacie, podszywa się pod 12-letnią dziewczynkę, prosi jakiegoś zaszczanego menela o zdjęcia genitaliów, zaprasza go na lody...
Rodzice muszą być dumni.
  • Odpowiedz
@JohnWayneGacy: Nie wiem czemu ale samo określenie "łowca pedofili" od zawsze kojarzyło mi się jakoś podejrzanie, jako ktoś próbujący szukać alibi, przykrywki dla swoich prawdziwych zamiarów xD
najciemniej zawsze pod latarnią
  • Odpowiedz
@JohnWayneGacy: już sie na prawde wykop nie ma do czego przysrać, co z tego że se ubierają swoje śmieszne łaszki jak inicjatywa jest słuszna? wszystko trzeba wykpić, a tymczasem to właśnie tacy upośledzeni i chorzy psychicznie są największym zagrożeniem dla dzieci, pochwalam i kibicuje, im więcej ostracyzmu społecznego tym ludzie będą się jeszcze bardziej zastanawiać nim w ogóle im przyjdzie do głowy pomysł wykorzystać dziecko
  • Odpowiedz
@JohnWayneGacy: Powiem więcej ich pawian naczelny. Tj jaroslaw rozplochowski (celowo z małej litery) vel alex retard, ma 2 wyroki skazujące 1 za defraudacje 70 tys zl, oraz za zniesławienie Gorlickiej radnej miejskiej. I oba wyroki prawomocne. A no I jeszcze ma założona niebieska kartę.
I na ironię to jedyne wyroki jakie z nimi zapadają.
Najbardziej z tymi dzbanami rozwala mnie to całe kreowanie się na profesjonalistów, i ten pseudo język który
  • Odpowiedz
@WygodnyMaterac: głupie w nich jest to że większość nie śledzi tak naprawdę pedofili. Robią sztuczne konta na serwisach o których ludzie poniżej 20lvl nawet nie słyszeli, piszą że mają 14 lat i 11 miesięcy a wysyłają zdjęcia 18 latek z wywalonymi cyckami i piszą jakieś zboczone teksty. Pedofil czuje pociąg do dzieci w sensie biologicznym - nierozwinięte piersi, brak bioder, w teorii wszystko jedno czy chłopców czy dziewczynek. Oni wiedzą że
  • Odpowiedz
a tymczasem to właśnie tacy upośledzeni i chorzy psychicznie są największym zagrożeniem dla dzieci,


@WygodnyMaterac: chorego psychicznie to ty nawet za morderstwo nie skażesz. miejsce takich ludzi jest w szpitalu, a to cale smieszne ECPU to banda klaunów
  • Odpowiedz
  • 41
@WygodnyMaterac:

tymczasem to właśnie tacy upośledzeni i chorzy psychicznie są największym zagrożeniem dla dzieci

Po prostu przyznaj się że gardzisz chorymi psychicznie i lubisz się nad nimi znęcać

przyjdzie do głowy pomysł wykorzystać dziecko

Nikt z nich by nie molestował dzieci, zostali zmanipulowani przez cioty, które uważają się za kolejnych Chrisów Hansenów, ale dużo im brakuje profesjonalizmu, nie potrafią złapać pedofili, którzy mają więcej IQ niż 60, do tego jak są
  • Odpowiedz
  • 81
@JohnWayneGacy

Ja się zastanawiam czy oni na dłuższą metę robią więcej krzywdy czy pożytku, bo pokazują społeczeństwu, że pedofile to właśnie tylko i wyłącznie jakieś upośledzone chłopy, które i tak pewnie w większości przypadków przy swojej inteligencji nie byliby w stanie zrobić faktycznie krzywdy przed wykryciem. Natomiast społeczeństwo zaczyna tak właśnie postrzegać pedofilów i dzięki temu ci bardziej przebiegli z normalnym iq, najbardziej skuteczni są jeszcze trudniejsi do wykrycia.
  • Odpowiedz
co jest zlego w nielubieniu chorych psychicznie? jak mają takie zaburzenia to zasługują na potępienie


@WygodnyMaterac: co jest zlego w nielubieniu chorych fizycznie, niepełnosprawnych? jak mają takie zaburzenia to też zasługują na potępienie?
  • Odpowiedz
@JohnWayneGacy: TAK TAK TAK. WPIS 10/10.

W dodatku moge się założyć, że w życiu rodzinnym są toksycznymi przemocowcami od "córeczki tatusia" co będą jej kontrolowali chłopaków z jakimi się spotyka a synów pilnowali "żeby nie byli pedałem".
  • Odpowiedz