Wpis z mikrobloga

Natural


@BrodatyCiul: hahaha na pewno. Jakiś rok półtora po przeszczepie, bo już nie widać zaczerwienienia. Nie rozumiem sensu przeszczepu od linijki, praktycznie nikt nie ma takiej naturalnej linii, więc po co przesadzać?
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: ale wiesz że nie zatrzymujesz tym naturalnej łysiny która będzie postępować od linii gdzie była przed przeszczepem, czyli od środka głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°), mam nadzieję że ci to powiedzieli
  • Odpowiedz
  • 0
@michalowoz: nie zauważyłem brałem Ok 3 miesiące ciagle co 2-3 dni 1g ale później jak się pojawił nowy #rozowepaski to chciałem mieć pewność ze pałka będzie działała na 100% i odstawiłem.

Naczytałem się ze to zmniejsza libido wiec chyba sam sobie wmówione wątpliwości
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul no ale przestawała Ci działać, że przestałeś brać? te skutki uboczne to ma pare %. ja biorę już 2.5 roku i zero jakikolwiek problemów z erekcja czy libido - mam wrażeniem, ze rośnie ???? tez jestem po przeszczepie i boje się przestać brać, ze inne włosy wypadną a te przeszczepione zostaną i już w ogóle to będzie słabo wyglądać… dopóki nie masz skutków ubocznych to bierz śmiało. Można tabletkę co 2-3
  • Odpowiedz
  • 0
@michalowoz: Nie mam pojęcia bo brałem Fina mniej więcej listopada i w listopadzie miałem przeszczep. Teraz zacząłem znowu brać od Ok miesiąca ale mam wątpliwości czy kontynuować.

Efektów żadnych wtedy nie widziałem ale tez nie zwracałem na to uwagi szczerze mówiąc zakola już miałem #!$%@? mocno

Czekam na dostawę cosmerna
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul Ja tak samo, zaczalem brać Fina miesiąc przed przeszczepem i faktycznie łysienie zastopowało i włosy nabrały gęstości i grubości (nawet kolor zrobił się ciemniejszy)… mam stres przed przestaniemy brania, ze łysienie znowu ruszy i wszystko jak krew w piach. Przed przeszczepem to trzy włosy na łbie miałem dosłownie…
  • Odpowiedz
  • 0
@michalowoz: właśnie tego nie rozumiem jedni mówią ze Fina to tylko stopuje wypadanie czyli żeby zachować co jest a ty i wielu innych tez mówi ze coś odrasta coś się robi grubsze itp to już nie wiem

Tak samo minoxidl jedni mówią ze po tym rosną nowe inni ze to tylko wzmacnia te drobne włoski baby hair ze one robią się czarne i grube
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul fina blokuje wypadanie. Ale tez włosy, które były w fazie wypadania/łamania odbijają. Masa moich włosów, ktore zostały przed przeszczepem były już takie cieniutkie, połamane, przezroczyste. Po paru miesiącach porobiły się grube, czarne i np. z jednego miejsca, gdzie był jeden cienki włos, są teraz trzy czarne grube
  • Odpowiedz