Wpis z mikrobloga

Pragnę przypomnieć, że:

Jesteśmy współczesnymi męczennikami. Cierpimy katusze i męki często niebędące naszą winą. Jest tak ponieważ świat, na jakim przyszło nam odbywać swoją cierpiętniczą drogę jest w istocie piekłem. Piekłem przesiąkniętym do cna czystym złem. Piekłem w którym mamy mizerny wpływ na istotne sprawy i na to, jak wygląda nasze życie. Piekłem pozbawionym sprawiedliwości i logiki, chaotycznym i brutalnym. Nasze egzystencje nie są wiele warte wobec powyższego i nie warto się nimi zbytnio przejmować. To tylko ustawiona gra, brudna rozgrywka, którą wygrać potrafią bardzo nieliczni. To nic takiego, to nie wstyd i hańba być przegrywem. Nie mamy wpływu na to kim i w jakim położeniu jesteśmy, nigdy nie mieliśmy.
#przegryw
Pobierz Van-der-Ledre - Pragnę przypomnieć, że:

Jesteśmy współczesnymi męczennikami. Cierpim...
źródło: Hopelesshell
  • 9
@Van-der-Ledre: Pomyśl sobie, że Twój przodek był najprawdopodobniej chłopem pańszczyźnianym, pracował za darmo i nie mógł opuścić ziemi swojego Pana, a i tak prawdopodobnie prowadził bardziej barwne i pełne satysfakcji życie niż Ty. Żyjący w czasach, gdzie za miesiąc swojej pracy jesteś wstanie polecieć na drugi koniec świata rozpocząć nowy rozdział. Mindset przegrywa to piekło.