Wpis z mikrobloga

Mirasy, czy możecie polecić mi jakąś fajną gierkę rpg na PC?
Chodzi mi głównie o taką chillere XD Mam stresujący okres w życiu i chce zwyczajnie porozwijać sobie postać w jakiejś mrocznej i krwawej scenerii. Myślę, czy by sobie d4 nie kupić na premierę ale znając blizzard to serwery im będą padać jeszcze 3 tygodnie od premiery XD
Grałem też ostatnio w m&b banerlord i właśnie o gierki tego typu mi chodzi (bardziej takie sanboxowe) tylko ostatnio się obraziłem na tę gierkę jak mój władca wypowiedział trzecią wojnę gdy już przegrywaliśmy 2 XD
Ale jakie wymagania
-Dobry system rozwoju postaci
-Mroczny i brutalny klimat
-Bardziej nastawiony na sandbox niż na porywającą fabułę chociaż gierki podobne do w3 nie pogardzę
#kiciochpyta #gry #rpg
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
wartales

elden ring ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Not_Broken:

Ooo o tej pierwszej nie słyszałem, elden ring już za mną XD ale dużo chillery ta gra nie ma. No chyba że ładne widoczki. Ale może podsunąłeś mi dobry pomysł, żebym znowu ograł wszystkie części dark souls xd
  • Odpowiedz
@V3ntu: ja standardowo polecam underrail, jeżeli zależy Ci na rozwoju postaci, a na klimacie i sandboxie to kenshi tutaj mroczna i krwawa sceneria to niewolnictwo i handel kończynami ludzkimi, odpowiednie mody dodadzą tyle mroku ile chcesz :P
  • Odpowiedz