Wpis z mikrobloga

@scarecrov: ta juz to widze ktorys raz z kolei. Glosuje na tuska bo on moze i obiecuje ale to klamca wiec nie wprowadzi xD

Glosuja na klamce zeby moze nie wywiazal sie z obietnic przedwyborczych xD

Ja mam inne rozwiazanie. Moze tak na niego nie glosowac i wtedy sie NAPEWNO nie wywiaze z tych obietnic?

#protip
  • Odpowiedz
@scarecrov: no chyba że konfederacja wejdzie w koalicję z PiS w zamian za poparcie części własnych pomysłów. Wtedy będzie jeszcze gorzej niż obecnie, bo socjal przejdzie (jak nie głosami Konfy to choćby Lewicy), a dodatkowo wejdą zamordystyczne ustawy światopoglądowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomek123456789: kogo obchodzi korwin? Chlop ma 81 lat. OSIEM JEDEN. Wiekszosc ludzi w tym wieku albo nie zyje albo sra pod siebie. On naprawde nie jest wyznacznikiem tego co zrobi konfederacja.

Prezesem partii jest Mentzen ktory stanowczo dementuje brednie o takiej koalicji.

W firmie dyrektor ma wiecej do powiedzenia niz kierownik zmiany pomimo tego ze dyrektor jest nowy a kierownik zapieprza w firmie 50 lat.
  • Odpowiedz
@scarecrov: różnica jest taka, że wiek emerytalny podnieśli więc czasem konfederaci mogliby być wdzięczni, bo sami gorąco taki pomysł popierają.

A będąc opozycją bez wpływu na cokolwiek można co najwyżej się ośmieszyć, np głosując za podatkiem od zbiórek na dzieci
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: przecież Korwin był prezesem partii jeszcze bodajże do października zeszłego roku. To nadal nie jest zwykły szeregowy członek partii. Co do Mentzena - jego poglądy dla mnie też są niejasne (niekoniecznie w kwestii koalicji z PiS). Zdecydowana większość polityków w Polsce to hipokryci, niezależnie od partii. W przypadku Mentzena mamy np. niedawno grillowane 100 ustaw. Rozumiem że można zmienić poglądy pod wpływem jakichś argumentów, to całkowicie naturalne. Ale udawanie że
  • Odpowiedz
Jako jedyni na głosowaniach pokazują że głosują za tym co obiecywali.


@scarecrov: obiecali zagłosować nad podatkiem od zbiórek? Bo zagłosowali za.

Obiecywali głosować za wyższą kwotą wolną od podatku? Bo zagłosowali przeciw…
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon: I ile razy można ten temat wałkować, to reszta opozycji dała dupy w tym głosowaniu. Cała ustawa obniżała podatki, dawała większe ulgi i podnosiła kwoty od darowizn - więc czemu mieli by tego nie poprzeć?
Albo co, mieli odrzucić ustawe która obniża wiele podatków?

Podatek od zbiórek został tam wrzucony, więc konfederacja zgłosiła poprawkę która usuwa ten podatek - ale reszta opozycji nie poparła ;) Mogę Ci znaleźć to głosowanie
  • Odpowiedz
to reszta opozycji dała dupy w tym głosowaniu.


@scarecrov: absolutnie nie, zagłosowali przeciwko. Tak samo zrobiła konfederacja gdy pis wprowadzał dużo kwotę wolną od podatku.

Albo co, mieli odrzucić ustawe która obniża wiele podatków?


@scarecrov: już raz tak zrobili z kwotą wolną od podatku.

ale reszta opozycji nie poparła ;)


@scarecrov: bo czemu mieliby głosować za albo przeciwko gdy to konfederacja i pis popełnili błąd?
  • Odpowiedz