Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Trochę beka z tym poprawnym trzymaniem języka w buzi. Niby wszędzie w necie gdzie byście nie kliknęli to piszą, że ukształtowane podniebienie stanowiące część kości szczęki wpływa znacząco na wygląd twarzy. Jeśli będziesz naciskać językiem na zęby to będą krzywe, jak nie będziesz miał w górze, na podniebieniu, to będzie krzywy zgryz, albo nie wiem szczęka nie taka jaką chcesz xd

Mam 22 lata, całe życie miałem język jak chce, praktycznie cały czas napierał na zęby i był oparty o dolną część w buzi, nigdy się nie podnosił i tak sobie spoczywał. Oddychałem praktycznie zawsze jednocześnie przez język i buzię.
I wiecie co jest najlepsze? XD mam prostą szczęke, proste zęby, niczym się nie wyróżniam. A teraz tak mi te wpisy weszły w banie ( dopiero się o tym dowiedziałem, że tak musi być język ustawiony ) że głowa mnie już boli od trzymania na siłe tego jezyka przy podniebieniu. I nie potrafię się przestawić do czasu, jak miałem to gdzieś i nie był praktycznie tak jak tego wymaga nauka ( ? ). Beka, jedynie co mi się stało przez te trzymanie języka w górze to wysiadanie psychiki, bo ile można, nawet i bez tego mam normalne kości.

Juz pi3r0d#@ dostaje przez to trzymanie na siłe tego języka prawidłowo. Ciężej mi się oddycha, jak mam go na górze, a poza tym, on ma cały przylegać, a nie tylko czubek. I nie potrafie go w całości dać. Mam taką metode, że potrafie go przyssać, aby cały był położony na podniebieniu, ale zaczyna mnie głowa po tym boleć.

Jakieś rady, ktoś coś, nie wiem? jak to u was jest z tym językiem, jak go trzymacie, ja dopiero po 22 latach zaczym sie uczyć, masarka. I robie to tylko dlatego, aby nie mieć krzywych zębów, oraz szczeki, mimo że nigdy nie miałem :p to jakaś abstrakcja normalnie.

#zdrowie #medycyna #lekarz #logopeda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

mirko_anonim - #biedanonim
Trochę beka z tym poprawnym trzymaniem języka w buzi. Niby...

źródło: jogapiekna_jezyk-pozycja-kobry

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Musisz się nauczyć oddychać wyłącznie przez nos. Kiedyś za dzieciaka też miałem tak, ze spałem oddychając tylko przez usta. Na szczęście już mi to przeszło i oddychanie przez usta teraz jest dla mnie bardzo niekomfortowe. Pamiętaj, że układ oddechowy został stworzony tak, aby oczyszczać i ogrzewać wdychane powietrze, a oddychając przez usta niestety pozbawiasz się tych właściwości :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzidek przestań i zajmij sie swoim otoczeniem żeby poprawić swoje warunki życiowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pozdro i napisz jak przestaniesz sie iskrzyć o byle gówno (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz