Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się dlaczego jest względny spokój na tagu bitcoin? Bo cyber od tygodni szaleje na tagach związanych z teslą xD. Dzisiaj został potężnie wyjaśniony:

tl;dr
1. Chwal się, że Tesla zrobila opływową kabinę ciężarówki, bynajmniej nie wiedząć, że to jest normalne w Ameryce i nie jest żadną wielką nowością.
2. Mów, że producenci ciężarówek są za głupi i tworzą kwadratowe kabiny, nie to co inteligent Musk, dzięki któremu oszczędzimy na energii.
3. W postach wyjasniają cię, że kwadratowe kabiny to nie nieudolność inżynierów, tylko europejskie przepisy prawne, które narzucają maksymalną długość składu, więc logistykom bardziej opłaca się mieć większą ładowność niż oszczędzić trochę paliwa. W innym wypadku oszczędzili by na paliwie, ale musieli posyłać x % więcej ciężarówek.
4. Cyber pali głupa xD.

https://wykop.pl/wpis/71377815/ktos-wrzucil-fotke-semi-i-nasmiewaja-sie-ze-wyglad

Ogólnie jest więcej tematów cybera, gdzie fanbojsko broni tesli i rzuca się na każdego przeciwnika xD.

#bitcoin #heheszki
  • 48
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer:

to może przeczytaj wątek, bo nic nie zostało wyjaśnione. Jeżeli porównasz kabinę Semi z ciężarówkami na rynek USA, to osiągnęła ona o połowę niższy opór powietrza od nich.


Fajnie, tylko ty porównujesz ciężarówke MANa na rynek europejski z ciężarówką Tesli na rynek amerykański.

Popatrz np. na jakiegoś MANa, Sześciokąt. Przód całkowicie prosta powierzchnia prostopadła do kieru ku jazdy. W zasadzie chyba nie dałoby się gorszej aerodynamiki uzyskać niż ta...


I
rysiekryszard - @Opposition_Fuhrer: 
to może przeczytaj wątek, bo nic nie zostało wyj...

źródło: 29dd30c7bcf5c8add3205a14e3ccb5d1f031d6c126d01903573972ff85ca38b0

Pobierz
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: buahahaha. Standardowy mechanizm obronny. Przeczytałeś to i dotarło do ciebie jaka głupotę #!$%@?, więc wolisz zaznaczyć że nie czytałeś. Kończysz niewygodny temat.

Ja #!$%@?, jak z ciebie kisnę a jednocześnie współczuję, bo musi być bardzo uciążliwe #!$%@? się z życiem mając takie ograniczenia, nie ogarniając nic co się dzieje wokół. To musi byś traszne. Wybieraj się, ukroc te męki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Opposition_Fuhrer - @rysiekryszard: buahahaha. Standardowy mechanizm obronny.  Przecz...
  • Odpowiedz
Przeczytałeś to i dotarło do ciebie jaka głupotę #!$%@?, więc wolisz zaznaczyć że nie czytałeś. Kończysz niewygodny temat.


@Opposition_Fuhrer: przeczytałem twoje wpisy w zalinkowanym, tam wystarczająco się zbłaźniłeś. W tym wątku nie mam w ogóle zamiaru ani czytać twoich wpisów mających więcej niż trzy zdania ani tym bardziej dyskutować z tobą.
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: buahahaha. Tak, tak. Cały dzień o tym piszesz, czytałeś tamten wątek, ten ale drukgi raz zaznaczacszbmi żebym wiedział że nie przeczytałeś tego jednego postu. Wtyd ci, wolisz żebym myślał że tego nie widziałeś.

Przepięknie widać po tym zachowaniu że widzisz jaka głupotę #!$%@?, że ciez to zabolało. Napidz mi jeszcze kilka razy że tego nie czytałeś i nie przeczytasz. Aż ci wstydz wolisz udawać birwiedze (
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: ja #!$%@? gość jest chory psychicznie xD zostaw go w spokoju. Chociaż nie powiem, to jak bardzo się uczepil dwa razy lepszej aerodynamiki od ciągników spalinowych, halo uwaga POWTARZAM DWA RAZY MNIEJSZE OPORY POWIETRZA, to że te dwa razy mniejsze opory przy 80kmh oznaczają jakieś pół litra diesla czy tam 2kwh to już nie ma znaczenia, ale to są DWA RAZY MNIEJSZE OPORY POWTARZAM WSZYSTKO INNE NIE MA ZNACZENIA MUSK
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: tak tak, dalej twierdzisz że nie czytałeś. Co za tyman. Sprawdziłeś czy jest archiwum o którym mówiłem na webarchive. Nie znalazłeś więc uznales że sciemniam i nie mam screena a wpis przepadł.. więc teraz cwaniakujesz żebym go wrzucił...

Eeech Rysiu... Używam porządnych serwisów i zarchiwizowałem to

nhttp://archive.is

buaHAHAHAHA ( ͠° °)

Możesz sobie sprawdzić.screena też zrobiłem i przed usunięciu i po usunięciu. Oraz teraz
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: ty debilu wszysscy jesteście debilami czy wy nie czaicie że TESLA SEMI, UWAGA POWTARZAM, TESLA SEMI MA DWA RAZY MNIEJSZE OPORY POWIETRZA wszyscy są głupi bo nie czają, że TESLA SEMI MA DWA RAZY MNIEJSZE OPORY POWIETRZA, a nawet pan musk w swej nieskończonej mądrości i łasce nawet nie przyrównał do ciągników eu, POWTARZAM CIĄGNIKÓW EU KTÓRE MAJĄ JESZCZE GORSZE OPORY bo są KAŃĆIASTE!!!
  • Odpowiedz