Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się dlaczego jest względny spokój na tagu bitcoin? Bo cyber od tygodni szaleje na tagach związanych z teslą xD. Dzisiaj został potężnie wyjaśniony:

tl;dr
1. Chwal się, że Tesla zrobila opływową kabinę ciężarówki, bynajmniej nie wiedząć, że to jest normalne w Ameryce i nie jest żadną wielką nowością.
2. Mów, że producenci ciężarówek są za głupi i tworzą kwadratowe kabiny, nie to co inteligent Musk, dzięki któremu oszczędzimy na energii.
3. W postach wyjasniają cię, że kwadratowe kabiny to nie nieudolność inżynierów, tylko europejskie przepisy prawne, które narzucają maksymalną długość składu, więc logistykom bardziej opłaca się mieć większą ładowność niż oszczędzić trochę paliwa. W innym wypadku oszczędzili by na paliwie, ale musieli posyłać x % więcej ciężarówek.
4. Cyber pali głupa xD.

https://wykop.pl/wpis/71377815/ktos-wrzucil-fotke-semi-i-nasmiewaja-sie-ze-wyglad

Ogólnie jest więcej tematów cybera, gdzie fanbojsko broni tesli i rzuca się na każdego przeciwnika xD.

#bitcoin #heheszki
  • 48
  • Odpowiedz
@rysiekryszard problemem cyber od zawsze jest to, że nie rozumie argumentów innych. Jemu się wydaje, że ktoś go atakuje a tak wcale nie jest.
Tak jak z tą aerodynamika. Tłumacza mu, że są przepisy w UE i nie można inaczej, że w USA jest więcej miejsca. A on to odbiera jako atak na muska, że ten jest debilem i się nie zna.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: to może przeczytaj wątek, bo nic nie zostało wyjaśnione. Jeżeli porównasz kabinę Semi z ciężarówkami na rynek USA, to osiągnęła ona o połowę niższy opór powietrza od nich.

Koncerny tworzące ciężarówki od dekad jakoś nie wpadły na ten pomysł. Musk który kilka lat temu dopiero zajął się tematem ciężarówek podczas projektowania pierwszej wersji to zrobił.

Na rynku USA semi ma identyczne wymiary kabiny jak reszta a ma 2x wyższy współczynnik
Opposition_Fuhrer - @rysiekryszard: to może przeczytaj wątek, bo nic nie zostało wyja...

źródło: 0452a559156b4423f5ea0f75e7a0580a4c7cd0119e6e26bf948a87ff97a2ca9c

Pobierz
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: gdzie to wyjaśnienie?

Kiedy 5 lat temu zapowiedziano Semi i jej osiągi, to cały sektor motoryzacyjny uważał że nie spełnia tych obietnic. CEO Mercedesa wyśmiał ich że Semi musiałaby łamać prawa fizyki.

“If Tesla really delivers on this promise, we’ll obviously buy two trucks — one to take apart and one to test because if that happens, something has passed us by. But for now, the same laws of physics
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: aerodynamika kabiny to jedna z kilku optymalizacji które Tesla zrobiła, co łącznie złożyło się na możliwość osiągnięcia deklarowanego zasięgu. Tu masz po kolei wypunktowane wszystkie. W taki sposób niemożliwa Semi istnieje.

CEO Mercedesa niech sobie zamówi teraz dwie jak się śmiał kilka lat temu.
OppositionFuhrer - @OppositionFuhrer: aerodynamika kabiny to jedna z kilku optymaliza...
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: tak ja nie rozumiem argumentów innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgadza się bo ich argumenty nie są logiczne i zakłamane. Możesz rzucać dowodami a boldupiace sebixy i tak mają to w dupie, bo mają potrzebę jakiejs propagandy że elektryki są #!$%@?. Dostali takiego ataku i rzucili się że spamowaniem w tym wątku, że jedynie dowodzi tego jak ich zaboło.

W zasadzie to wasze zakłamanie działa tu
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no i klasycznie gimbo prymityw załączony. Zawsze tak samo. Po atgrmentacji nie jesteś w stanie obronić swojego wysrywy na mój temat. Tak jak mówiłem twój idiotyczny zarzut był kłamstwem, motywowanym odwetem za twoje zranione ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc co robi sebix? To co zawsze. Niezupełnie "zesrakes się" ale zasada identyczna. Olewa poprzedni temat i robi odwet nieuzasadnionym w żaden sposób gówno epitetem że jestem
Opposition_Fuhrer - @WhiskeyIHaze: no i klasycznie gimbo prymityw załączony. Zawsze t...

źródło: 9f0

Pobierz
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: z toba nie można dyskutować bo ty nie rozumiesz argumentów. Chłopy ci tłumaczyły o tej aerodynamice to jedyne co z tego zrozumiałeś to fakt, że atakują muska.
Jeśli firma ma inwestować setki tysięcy, żeby spalanie spadło o 0.1L/100km to im się nie opłaca i wolą, żeby ładnie wyglądało. Musk musiał takie implementacje wprowadzić bo inaczej by zasięg spadł o kilka procent. W przypadku baterii to dużo bo ładowanie trwa więcej
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: i nadal zero argumentów. Kolejny pusty atak...

z toba nie można dyskutować bo ty nie rozumiesz argumentów.


Obecny wątek jest dowodem że jest dokładnie odwrotnie tytanie intelektu.

Chłopy ci tłumaczyły o tej aerodynamice to jedyne co z tego zrozumiałeś to fakt, że atakują muska.


@WhiskeyIHaze: Co mi wyjaśnili z aerodynamika? Powiedzieli że o a. IE ma prawie znaczenia?

Wskaż jak mnie zaoralo i co wyjaśnili Sebuś...

Jeśli firma ma
  • Odpowiedz
Jaka klasyka. Po idiotycznym wypeciu o stwierdzeniu że zostałem jakoś niby wyjaśniony sebix wymyśla na wszelki wypadek drugi, kompletnie idiotyczny powód który ma pokazać że Tesla to idioci.


@Opposition_Fuhrer: to właśnie twoje nie rozumienie argumentów. Gdzie ja napisałem, że tesla to idioci? Jedynym idiotą nie rozumiejącym tekstu pisanego jesteś ty. Dalej nie czytam bo ojciec mi zawsze powtarzał, żeby z debilem w dyskusje nie wchodzić bo sprowadzi ją do swojego poziomu
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: i tak można brak każdy wasz wysrywy i go bezproblemowo wypalać ogniem logiki.

Ty później wymyślasz kolejne idiotyczne zarzuty, które łatwo można wyśmiać

Cycle releat i I tak można bez końca.
Jesteście tak głupi a udowadnianie tego tak proste że nawet że jest udne.tesla jest #!$%@? ;)

Żegnam urażony prostaczku
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: cyber jedynym prostakiem w tej dyskusji jesteś ty. Przyzna to każdy w tym wątku. Nawet najwięksi zwolennicy btc cisną z ciebie bekę.
Przestań chlać na umór i idź do lekarza bo się przekręcisz z tego stresu i ciśnienia.
I nie jesteś w stanie mnie urazić bo ja sobie z ciebie cisnę bekę xd twoje słowa spuszczam w kiblu 3 sekundy po przeczytaniu. Natomiast ty sobie to co piszesz bierzesz mocno
  • Odpowiedz
Gdzie ja napisałem, że tesla to idioci?


@Opposition_Fuhrer: ja #!$%@?, ale ty głupi jesteś ;)

Sebuś, nie napisałeś tego wprost, ale to wy Ika z tego co o nich napisałeś:

Jeśli firma ma inwestować setki tysięcy, żeby spalanie spadło o 0.1L/100km to im się nie opłaca i wolą, żeby ładnie wyglądało


Gombusku. Stwierdziłeś że to co zrobiła Tesla było bezsensowne i nieopłacalne. Sugerujesz wprost że postąpili głupio .

Eee, naprawdę twoja
  • Odpowiedz
Gombusku. Stwierdziłeś że to co zrobiła Tesla było bezsensowne i nieopłacalne. Sugerujesz wprost że postąpili głupio .


@Opposition_Fuhrer: przeczytałbyś ten komentarz cały ze zrozumieniem i doszłoby do ciebie, że taka optymalizacja oporów jest głupia z punktu widzenia spalinówek ale z punktu widzenia elektryka ma sens.
Kolejny raz udowodniłeś, że nie potrafisz prowadzić dyskusji i widzisz to co chcesz zobaczyć.
Po raz kolejny: udaj się na leczenie póki jeszcze nie jest za
  • Odpowiedz
oporów jest głupia z punktu widzenia spalinówek ale z punktu widzenia elektryka ma sens.


@WhiskeyIHaze: tak, rodzaj paliwa użytego do napędu ciężarówki ma znaczenie. Kiedy jedziesz działem to aerodynamika przestaje działać a powierzę nie stawia oporu...

Ja #!$%@?. To upośledzenie gościu. Tworząc coś tak idiotycznego nie zauważasz że to nie ma żadnego sensu i jak głupie jest?

Poważnie. Rozmowa z tobą nie przypomina rozmowy z istotą rozumna. Koniec foliarzu.
  • Odpowiedz