Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czym w ostatnim czasie karmią ludzi w TVP, ale to muszą być jakieś naprawdę srogie piguły i kampania rozkręcona na pełnej, bo część ludzi z mojego otoczenia z „umiarkowanych” pisowców - tj. kradno, ale dajo - przeistoczyła się w kaczą Al-Ka’idę xD

Dowiedziałem się ostatnio - poza klasycznym, pisowskim starter packiem - że popierający PO to (o ironio) życiowi nieudacznicy, a oni sami „chyba odbiorą sobie życie”, jeżeli niemieccy zdrajcy mieliby wrócić do władzy. Oprócz tego rakieta to prowokacja opozycji, Błaszczak - bidulek - został zaszczuty, a Tusk trafi po wyborach do więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej przykre jest to, że ludzie, z którymi zawsze można było się pośmiać z polityki i wymieniać spostrzeżeniami - nawet pomimo diametralnych różnic w poglądach - tak mocno się radykalizują. W latach 2005-2015 ludzie potrafili się śmiać i żartować - bez względu na przekonania. Od 2015 roku było z tym coraz gorzej, a od 2020 to już serio jest dramat. Ta kampania zresztą zapewne pobije rekordy żółci.

Zaśmiecanie ludziom mózgów, a także wiele rozbitych przyjaźni oraz rodzin, to chyba jeden z największych grzechów pisowców w moim odczuciu. Pewnie wielu z was też zna takie przypadki w swoim otoczeniu.

Edit.

Ale cóż się dziwić, skoro na stronie TVP Info wygląda to jak na skrinie. W telewizji - znając życie - jest zapewne jeszcze gorsze szczucie…

#tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #polityka
TywinLannister - Nie wiem, czym w ostatnim czasie karmią ludzi w TVP, ale to muszą by...

źródło: A9C944AB-375C-4366-945C-08B57D5A911F

Pobierz
  • 11
Od 2015 roku było z tym coraz gorzej, a od 2020 to już serio jest dramat


@Tywin_Lannister: to prawda. Kiedyś na wykopie można było podyskutować o każdej opcji i każdym projekcie rządowym. Zwolennicy i przeciwnicy wymieniali sie ARGUMENTAMI. Aktualnie wygląda to tak, że wszyscy okopali sie w oknach niezależnie od przedmiotu dyskusji, plusów, minusów czy długoterminowych konsekwencji liczy się tylko jakie logo reprezentujesz.

Przykład-prywatyzacja jest dobra jak robi ją PIS w
@Raa_V ja nieraz jak pisze z fanatykami PiS/konfederaccji tu na wykopie toam wrażenie, że jak się pojawią jakis nowy temat to oni dosłownie nie mają zdania dopóki nie usłyszą go od swojej partii, albo nie usłyszą zdania obozu przeciwnego, by samemu chcieć czegoś odwrotnego od nich.
@Tywin_Lannister: dobrze że #!$%@?łem za granicę jak dudeł zaczął druga kadencję xD
#!$%@? macie w polszy, nie macie na kogo głosować.
Macie kato-lewicę gospodarczą u władzy, lewicę gospodarczo-swiatopoglądową na drugim miejscu i szurów-katoliban z TikToka na trzecim xD
Będąc w Polsce to chyba bym głosował na PSL bo jako jedyni są w centrum xD