Wpis z mikrobloga

wręcz przeciwnie chciałbym żeby również każdego statystycznego 18-latka w polsce było stać na mieszkanie


@piotr_p0lak: xD? Przecież jakby było to by nie było
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: kilkadziesiąt razy w roku ktoś wygrywa w lotto. I jest ustawiony za samo skreślenie numerków. Dlaczego ma mnie to obchodzić?
A co do mieszkań to problemem jest sam fakt możliwości zarabiania na zasobach naturalnych przez prywatne podmioty (ziemia jest zasobem naturalnym) a nie ludzie którzy owe zjawisko wykorzystują. Jak ktoś chce wiedzieć więcej to zapraszam na #codziennykataster
  • Odpowiedz
Jak się czujecie polaczki z tym, że Roksana Węgiel w wieku 17 lat została milionerką a w wieku 18 lat kupiła 2 mieszkania?


@piotr_p0lak: Dla mnie bardzo spoko. Zarobiła, popracowała, to kupiła. Jest git.

Zwykli Polacy muszą spłacać kredyt przez 30 lat


@piotr_p0lak: Gówno mnie oni obchodzą xD
  • Odpowiedz
Nie ma się czemu dziwnić później że wiszą ogłoszenia o pracę bez widełek


@piotr_p0lak: No i bardzo dobrze. To kto ile zarabia i gdzie jest tylko i wyłącznie sprawą pomiędzy pracownikiem i pracodawcą.

nie podoba mi się ogólnie jak celebryci mają łatwo w życiu w porównaniu do przeciętnego polaka


@piotr_p0lak: Płakupłaku.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: to że roksa sobie kupiła te mieszkania nie wkurza mnie, bo jest to zgodne z prawem. Wkurza mnie natomiast, że pissowskie pokraki za łamanie prawa, niszczenie i rozkradanie państwa kradną setki milionów złotych i lokują je jako własny majątek.
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: dziewczyna jest znana na całą Polskę, wygrała europejski koncert. To było by wręcz niesprawiedliwe/podejrzane jakby NIE miała hajsu na 2 mieszkania. Jakby takie osoby nie były bogate po 5 latach kariery to bym dla siebie w ogóle już nadziei nie widziała
  • Odpowiedz
@Kapa3991 @card_man @piotr_p0lak @hrabia_ponimirski
Ja tylko przypomnę ze kiedys nazwijmy to "szlachta" dbała o swoje otoczenie.
Np. Przykład z naszych stron to Tykocińska w Warszawie, sławna z tego ze podrobiono testament po śmierci właścicielki i nie wiadomo co było zrobić z lokatorami link
W każdym razie była to typowa kamienica czynszowa wybudowana dla ubogich mieszkańców przez bogata osobę, zresztą właścicielka sama zamieszkała w tym lokalu jak jej komuna zabrała posiadłości, dość ciekawa
  • Odpowiedz