Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał do kogo trafiają pierdy Woźniaka :)
Fakt: istnieje zagadkowa seria zgonów pracowników UAM
Fakt: Ator oczywiście NICZEGO NIE SUGERUJE że to od szczepionek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt: głąby same sobie dopowiadają
Pytanie: skoro to od szczepionek, to dlaczego na innych uczelniach ludzie nie padają jak muchy?
Zadając takie pytanie jednej z płaskoziemek otrzymałem odpowiedź, że tak zaprogramowano te szczepionki i na innych, którzy "zaufali nauce" przyjdzie jeszcze pora (ʘʘ)

#ator #bekazszurow #szury #bekazatora #szczepienia
masonios72 - Gdyby ktoś się zastanawiał do kogo trafiają pierdy Woźniaka :)
Fakt: ist...

źródło: 2023-05-20_07h39_29

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@masonios72: to są ludzie skrajnie zmanipulowani, często okropnie sfrustrowani rzeczywistością lub nią przestraszeni, dochodzi do tego brak umiejętności takiego podstawowego odróżniania wartościowego źródła od wysrywu, i ocenianie pozytywnie tylko tych informacji które pochodzą z ich strony no i mamy to co mamy oni uwierzą we wszystko nawet najgłupszy ciąg przyczynowo-skutkowy, niektórzy z nich są też chorzy na schizofrenie i inne choroby psychiczne ale to mniejszość
  • Odpowiedz
@masonios72: wolnosc slowa konczy sie tam gdzie zaczyna sie manipulacja i klamstwo. Ator powinien byc wyjasniany i z czasem zaliczyc bana na yt, on to robi tylko i wylacznie dla pieniedzy. Obrzydliwy typ.
  • Odpowiedz
@masonios72: maChinator nie jest głupi doskonale wie co robić i jak to robić dlatego nie mówi nic wprost ale robi to tak aby widzowie mogli sobie ''połączyć kropki'' myśląc że sami do tego doszli i wykryli spisek i odkryli prawdę. Wiadomo sporo z tego to boty ale są też ludzie którzy na serio wierzą w to co podają rządowe media nie tylko nasze. Najbliżej mi było do foliarstwa kiedy miałem dużo
  • Odpowiedz