Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Ale mam bekę z poniektórych co twierdzą: „no jak się zachowywałeś jak kolega, to nic dziwnego, że wpadłeś we friends zone, było eskalować i stawiać sprawę jasno i bla bla bla…” Ogarnijcie ludzie, że jak się podobacie różowej, to nie ważne czy się zachowujecie jak kolega, czy jak napalony zwierz - ona i tak was będzie chciała i to ona będzie dążyła do cielesności. Wiem bo już miałem kilka takich sytuacji w swoim życiu, zachowywałem się neutralnie (czyli jak kolega), a one i tak mnie chciały. Dlatego zasada jest prosta, jak cię laska nie podrywa, to twoje wygibongi względem niej gówno dadzą i najpewniej tylko się zbłaźnisz.
#przegryw #blackpill #redpill #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 25
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak się chłop podoba, a zgrywa kolegę to wtedy jest te słynne zgrywanie niedostępnego, które jest pociągające dla kobiet i świadczy o wysokim statusie mężczyzny xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W naszej kulturze jest mnostwo dziewczyn ktore nie wykonaja pierwszego kroku nawet jak sa zakochane a sygnaly co wysylaja to nie wykryje nawet zderzacz Hadronow. Pozatym niektore dziewczyny zmieniaja nastawienie dopiero gdy sie dowiedza ze sa odbierane jako potencjalna partnerka. Ogolnie to wszystko troche bardziej skomplikowane niz wykopowe zero-jedynkowe podejscie chad, morda, p0lka
  • Odpowiedz
no jak się zachowywałeś jak kolega, to nic dziwnego, że wpadłeś we friends zone, było eskalować i stawiać sprawę jasno i bla bla bla…


@mirko_anonim: ale to prawda. Jak chcesz pójść krok dalej, to nie możesz udawać kolegi i liczyć na to, że laska sie domyśli. Później się budzicie po miesiącach podchodów jak sie okazuje, że ma tindera albo "kolegę".
Tak, jak im zależy, to to pokazują, ale
1. nie zawsze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i tak i nie
Przy niektórych laskach sam musisz zainicjować kontakt fizyczny bo będziesz z nią siedział cały wieczór i gadał xD
Co nie zmienia faktu, ze jak jesteś np w samochodzie z laska sam na sam to gdy jest nakręcona to nie da się nie wyczuć tego napięcia.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

W naszej kulturze jest mnostwo dziewczyn ktore nie wykonaja pierwszego kroku nawet jak sa zakochane a sygnaly co wysylaja to nie wykryje nawet zderzacz Hadronow.


Bzdura, jak nie odczytujesz sygnałów to tylko dlatego, że ona ci ich nie wysyła, a nie wysyła ich bo ma cię gdzieś.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czyli już na starcie oddajesz swoje jaja kobiecie, bo nie śmiesz śmieć samemu jej zdobyć, tylko zdajesz się na farta i jej łaskę, że może akurat z ryja będziesz od samego początku w jej typie? No to też jakoś działa, ale czułbym się słabo ze świadomością, że to ja jestem "zwierzyną", a ona "łowcą".
  • Odpowiedz
Ogarnijcie ludzie, że jak się podobacie różowej, to nie ważne czy się zachowujecie jak kolega, czy jak napalony zwierz - ona i tak was będzie chciała


@mirko_anonim: i juz widze ze musisz byc prawiczkiem a rozmowy z kobietami w twoim wydaniu muszą byc po prostu komiczne. Ewentualnie masz ryj maksymalnie 2/10 i smierdzi ci oddech.

Kobieta będzie cie chciala jak bedziesz umial zagadac a to czesto walenie prosto z mostu. Podobasz
  • Odpowiedz
@Frygus96 co wy macie z tymi randkami, chyba zaduzo komedia romantycznych amerykańskiej produkcji się na ogladsliscie. W Polsce nie w ma kultury wchodzenia w interakcje z nieznajomymi, niezobowiązujących spotkań towarzyskich typu jedzenie obiadu z koleżanką z pracy (żeby nie jeść samemu jak zjeb i zresztą ona też) w Polsce jak nie masz koleżanek to nie masz kontaktu z płcią przeciwną (no jasne, podrywanie w klubach... szanujmy się) a teraz skąd koleżanki jak
  • Odpowiedz
@zulugulubenc2: ja #!$%@? ale farmazoniarz z ciebe XD ty piszesz o swoim życiu a nie o realnym świecie najwyżej, to ze masz prace i np wygladasz lepiej nie da ci kobiet, musisz być jeszcze NORMALNYM człowiekiem a nie #przegryw XD człowieku nie odpisuj mi bo trace szare komówrki jak cie czytam
  • Odpowiedz