Wpis z mikrobloga

@Fipaj: Widocznie ludzie nie podzielają zdania gejflixa, że jego oferta jest tyle warta i zagłosują portfelami, aż firma sama wrócić do starych zasad, bo się akcjonariusze wkurzą na spadki ilości subskrybentów.
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: Co za różnica czy obejrzy jeden film 5 członków rodziny w różnym czasie na swoich pokojach i urządzeniach czy pięciu obcych sobie ludzi znających się z internetu? Tak czy siak film obejrzy pięcioro ludzi. Gdzie strata?
A co jak zaproszę znajomych by usiedli ze mną na kanapie i obejrzeli razem ze mną? Od nich też mam pobrać opłatę i przesłać netflixowi czy sprawdzić wcześniej czy mają swoje konta założone i
  • Odpowiedz
Co za różnica czy obejrzy jeden film 5 członków rodziny w różnym czasie na swoich pokojach i urządzeniach czy pięciu obcych sobie ludzi znających się z internetu?


@Tytanowy_Lucjan: No ciekawe jaka ta różnica. Pójdź do kina, kup jeden bilet i spróbuj wejść na salę całą rodziną.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Zły przykład. U ciebie płaci jedna osoba, a oglądać chcą wszyscy. W dzieleniu konta każdy płaci za siebie. Różnica jest tylko sztuczna w lokalizacji oglądających. W rodzinie niby firmie się kasa zgadza, ale już w gronie znajomych nie? Gdzie sens i logika?

Niech zrobią prosty niższy cennik liczony na osobę i problem z weryfikacją odpada, a ludziom żyje się prościej.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Myślę, że ludzie nie rozumieją pewnej rzeczy. Możliwość stworzenia kilku profilów to nie to samo co stworzenie kilku kont. Jest to ułatwienie dostępu dla członków rodziny, którzy mają swoje preferowane listy, dane etc. Na tej samej zasadzie działają profile w systemach operacyjnych. Natomiast sytuacja, w której ktoś domowego profilu używa jako osobnego konta dla człowieka poza gospodarstwem domowym to zwykłe cebularstwo i robactwo.

W dzieleniu konta każdy płaci za siebie.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: taka, że w ramach gospodarstwa domowego dzielisz się wydatkami. Masz budżet np 10k na miesiąc i z niego opłacasz różne wydatki, w tym konta na serwisach streamingowych. Jest istotna różnica między rodzicami opłacającymi netflixa dla dzieci i dziadków, a trójką silnych i niezależnych singli, którzy chcą w ten sposób przycebulić 20zeta.
Jeśli dzielisz abonament netflixa z obcymi ludźmi, to jesteś dla nich kosztem, a nie klientem. Pewnie z 50% i
  • Odpowiedz
@Fipaj: Przecież netflix sam reklamował, że można się dzielić kontem. I tak tego nie robiłam, ale kijowe z ich strony, że zmienili zdanie, a sam miesięczny abonament u nich jest dużo wyższy niż u konkurencji, a wymaganie kupna tego najdroższego konta, żeby mieć dobrą jakość to xDD Może i jest drogo, ale za to nie ma co oglądać, bo dobrych produkcji nie przedłużają.
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy takim samym klientem jest partner platnika, dziecko lub dziadek dodany do rodziny ktory nie placi nic swiadczacemu usluge. miesieczna oplata jest ta sama dla tej samej ilosci kont w obu przypadkach.
  • Odpowiedz
@Dostojnykot: to oferent zdecydował że multikonto jest dla ludzi wspólnie gospodarujących, a nie dla cebulackich leszczyków z wykopu, jego prawo. Umowa jest między Tobą a oferentem, nie między Tobą, oferentem i kimś jeszcze. Jest to całkowicie słuszna droga, zresztą w cywilizowanym świecie takie wyłączenia nie dotyczą wyłącznie netflixa. Są kraje w których nie masz prawa prowadzić samochodu, w którym nie jesteś zgłoszony jako kierowca. Firma ubezpieczeniowa zawiera umowę z kierowcą i
  • Odpowiedz
@Logytaze: Przecież do każdego konta jest limit osób oglądania jednocześnie czym się różni używanie konta przez 4 osobową rodzinę a paczke 4 znajomych?
Ps. To netflixa wina, że nie daje normalnego pakietu za nie wiem 20-25 zł dla 1 osoby z normalnym fullhd xd
  • Odpowiedz
To netflixa wina, że nie daje normalnego pakietu za nie wiem 20-25 zł dla 1 osoby z normalnym fullhd xd


@KalashnikovMirasnikov: Nie chce mi się znowu liczyć, ale przed zmianami Netflix był najtańszym VOD na rynku i w dodatku z najlepszymi produkcjami. Sprawa do zweryfikowania w kilka minut na Upflixie.
  • Odpowiedz
@Logytaze:
Cecha \ Plan: Podstawowy Standard Premium
Katalog: Ponad 6000 filmów, seriali i programów Ponad 6000 filmów, seriali i programów Ponad 6000 filmów, seriali i programów
Rozdzielczość wideo: HD (720p) Full HD (1080p) 4K Ultra HD (2160p)
Obsługa HDR: nie nie tak
Liczba ekranów: 1 2 4
Liczba profili: maks. 5 maks. 5 maks. 5
Zapis i oglądanie offline: tak tak tak
Cena: 29 zł miesięcznie 43 zł miesięcznie 60 zł
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy wyjatkowo mnie cieszy Twoja postawa- tak nalezy dbac o nieswoje interesy. ciekawy jestem czy pomimo braku zapisu w umowie zakupu samochodu podwozisz za darmo osoby nie zamieszkujace w twoim gospodarstwie domowym i tym samym okradasz producenta. skoro stosujesz sie do kazdego regulaminu/zapisu to pewnie jestes nieskazitelna osoba na codzien i nie lamiesz zadnych praw.
  • Odpowiedz
@Dostojnykot: Użyte przez Ciebie porownanie jest nieadekwatne. Podwiezienie kogos samochodem byloby odpowiednikiem ogladania filmu razem z rozowa, bo razem, w jednym czasie uzytkujecie dany produkt.
Moj pracodawca udostepnil mi sluzbowy telefon. Nie uzywam go do prywatnych polaczen, chociaz nikt tego nie sprawdza. Glownie dlatego, ze to cebulactwo. Natomiast samochod mam na wlasnosc, moge podwozic kogo mi sie podoba. W umowach leasingowych tez nie ma takich zapisow, wiec nie rob fikolkow.
Firma
  • Odpowiedz