Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw powiem wam dzisiaj, smutno mi. Wstalam rano zrobilam wypasione sniadanie dzieciakom, kawa weszla ladnie, wiec zabralam sie do dlugo oczekiwanego remontu balkonu. Etap pierwszy, czyli malowanie balustrady. Boje sie jej, bo jest cienka i zardzewiala, balam sie ze sie rozpadnie, tym bardziej ze tam nie ma kednego szczebelka. Dodam ze wczoraj bylam wykonczona, z dzieciarstwem pojechalam #!$%@? daleko pociagami tramwajami na zajecia i plac zabaw, wyszlysmy o 8 wrocilysmy o 17, no #!$%@? totalnie, zrobilam jeszcze obiad, sprzatnelam, kolacja, mycie babelkow i padlam. Dzisiaj wstalam pozno i #!$%@? po 5 dniach robo moze bym se odpoczela, ale meczy mnie ten balkon, bo mi jeszcze kot znow spadnie, musze to ogarnac na asap, no ale chce porzadnie. Wiec malowanie. Przez #!$%@? trzy godziny jakies szlifowalam to #!$%@?. Umylam z pylu balkon, recami to ledwo ruszalam. Wzielam dzieciarnie na plac zabaw, wrocilam po kolejnych trzech godzinach, ogarnelam dzieciarstwu obiad, benzyna ekstrakcyjna i o zachodzie udalo mi sie zaczac malowac. Oczywiscie schiza bo zaraz ciemno i #!$%@? nie skoncze, jutro robo i co, jak to zostawie na kolejny tydzien to mi bardziej zardzewieje. No wiec szybko, maluję jak głupia, oczywiscie hałas sie niesie, bo to takie głupie prety i moj zacny sasiad z dolu wola. Prosze skonczyc to malowanie, co pani robi, jest niedziela wieczur, ile mozna, pani juz nie maluje tej balustrady, tylko zajmie sie dziecmi! Swoim somsiadowym tonem pelnym pretensji. I teraz leze se smutna, bo wolalabym se lezec do gory brzuchem, zamiast tp robic, nikt nie pomoze, czlowiek sie narobi jeszcze #!$%@? dostanie i #!$%@?. Jeszcze stary sie #!$%@? i #!$%@? dzieci. #zalesie #patologiazmiasta
  • 28
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: nie wiem, ale ze dwa piwa to wchodza prawie codziennie. Mi sie wydaje ze to juz nalog, ale wysoko funkcjonujacy. Zazwyczaj jak sie napije to idzie raczej w - kocham cie, jestes miloscia mojego zycia itd… ale czasem nie ta zapadka w mozgu mu przeskakuje i jest po prostu irytujacy.
A czemu nie robi tez nie wiem, pytaj mnie, a ja ciebie.
  • Odpowiedz