Wpis z mikrobloga

Były zabory, WW2, komuna ale potem przyszedł lepszy okres wolność, NATO i wejście do UE. Człowiek myślał, że jakoś już może będzie w tym kraju normalnie.
Ale #!$%@? nie, musiał wejść pis i kaczyński cali na biało i wszystko #!$%@?ć. #polityka
  • 77
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? nie, musiał wejść pis i kaczyński cali na biało i wszystko #!$%@?ć.


@trzeciastrona: podziekujcie starym babom, które wcześniej nie wiedziały na kogo głosować
  • Odpowiedz
@trzeciastrona: A do tego co chwilę kompromitują i siebie, i Polskę na arenie międzynarodowej. Co więcej, ich poplecznicy są tak zaślepieni, że żadna afera do nich nie dociera, natomiast przeciwnicy w liczbie afer już się gubią, przytłoczeni co chwilę to nowymi. Wczorajszy podpis sprawił, że temat rakiety, która przeleciała przez połowę naszego kraju, powodując jeden z największych ostatnio konfliktów na linii rząd-armia, temat, który nie został nawet dobrze poruszony przez ministra
  • Odpowiedz
@trzeciastrona: to jest tak #!$%@? przygnębiające.

Dopiero co wczoraj ojciec mój, lat 70+, mówił podobnie: nikt nie wierzył, że uda się wyjść z komuny, a jednak się udało. Tylko po to żeby 30 lat później okrężną drogą do niej wrócić.
  • Odpowiedz
@trzeciastrona: Dlatego namawiam wszystkich, idźcie w niedzielę na Aleje Ujazdowskie na 12:00, przejdźmy ten krótki odcinek nawet robiąc tylko sztuczny tłum, w reżimówce nas nie zobaczą ale stołeczne pisiory na żywo na pewno. Może chociaż niektórym zrobimy zwarcie i zaczną się zastanawiać. Wiem że to naiwne ale to przynajmniej więcej niż nic nie robienie. Ja jadę ze znajomymi z Łodzi.

#4czerwca
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: nie ma co Pis bronić ale traktat był podpisany za czasów Lecha. Jak sami współpracownicy wspominali od brata różnił się diametralnie między innymi poglądami czy sposobem podejmowania decyzji oraz tym że nie był tak "odklejony" od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
bo jak na razie jeszcze nie prywatyzowali masowo spółek skarbu państwa, sprzedając je zagranicznemu kapitałowi.


@symetrysta Bo obecnie udawanie patriotyzmu pozwala trwać przy korycie bo zapewnia poparcie, wtedy widocznie było raz my, raz wy, więc mieli to w dupie, chociaż nie wiem. w latach 90. AWS-UW czyli PiS i PO pod poprzednimi nazwami, sprzedali TP Francuzom, Pekao SA Włochom i 49 cukrowni Niemcom. TP sprzedał Wąsacz który obecnie zarządza autostradą Kraków-Katowice, a
  • Odpowiedz