Wpis z mikrobloga

@trzeciastrona: ludzie, złapcie kontekst. Czujcie, że my w 05-07 mieliśmy BLIŹNIAKÓW, jako prezydenta i premiera. BLIŹNIAKÓW. Którzy później darli japę o walce z nepotyzmem i kolesiostwem XD To była jakaś wielka próba symulacji przed komendantem głównym nawalającym granatnikiem po pijaku, dudełem ułaskawiającym skazanych ministrów za nielegalne podsłuchy i dającym im nowe stanowiska, lockdownami z uchwał o 2 w nocy na Twitterze, czy powtarzaniem głosowań które pisowi nie poszły xD

A oni
Gluptaki - @trzeciastrona: ludzie, złapcie kontekst. Czujcie, że my w 05-07 mieliśmy ...

źródło: 2d3a078a1a178aad123f91b1c9386d0e

Pobierz
ejście do UE. Człowiek myślał, że jakoś już może będzie w tym kraju normalnie.


@trzeciastrona: aż UE zaczyna się przeistaczać w zamordystyczny kołchoz, a Kaczor tańczy jak mu zagrają xD
@trzeciastrona: Pamiętam, jak jakieś dziesięć lat temu serio wierzyłem, że sprawy w tym kraju zmierzają w dobrym kierunku, już byliśmy od dawna w tym NATO i UE, tak sprawnie wyszliśmy z globalnego kryzysu gospodarczego, z każdym rokiem otwierano setki kilometrów autostrad i ekspresówek... A potem do władzy doszedł PiS, na dobre przekupił niższe warstwy społeczne rozdawnictwem i w ciągu ośmiu lat zrobił z tego kraju niestabilną dyktaturę. Jak sobie teraz pomyślę
powiedz mi geniuszu w którym miejscu PIS odwraca się od UE bo dokładnie robi wszystko na odwrót.


ja nawet nie wiem jak na takie brednie odpowiedzieć.

Polityk na czele prokuratury, cyrk z TK, izba dyscyplinarna - to łamanie podstawowych zasad praworządności. No chyba, że cię PiS przekonał, że to wszystko cool.


@missioncritical: no dobra, łamią podstawowe zasady praworządności. Ale UE nie jest od praworządności. Czy PIS jakkolwiek postawił się EU w
@trzeciastrona: ale to przeciez pis podpisal traktat lizbonski


@zbrodnia_i_kawa: Ten kto pamięta kulisy podpisania ten wie, że właśnie pro-europejscy, postępowi (obecnie totalna opozycja) jechała po PIS jak po burej suce, żeby podpisali, bo inaczej zaścianek, prymitywy itd, itp. W tej chwili Lex Tusk, który staje wbrew polityce UE też jest przedmiotem ataku. Nie oceniam tej ustawy, ale totalniacy są ewidentnie inspirowani zza granicy i w ten oto sposób realizuje się
@trzeciastrona:

No tak się składa że nie ma absolutnie żadnej alternatywy dla PISu, a biorąc pod uwagę stosunek ich największego oponenta PO i ich zbieżną z niemiecką polityką linią partii, to ty się jednak ciesz że rządzi PIS, bo w innym przypadku ruskie już mieliby Ukrainę na swoim koncie i właśnie dogadywaliby wycofanie wojsk NATO z Polski :p

Serio, czasem warto oglądać zagraniczną telewizje a nie tylko TVN i TVPIS :p
@inflacja_biedaku: nie wiem po co sie dajesz osmieszac. W tym wpisie siedza ludzie dla ktorych UE to zbawienie kaczor to hitler a tusk przyjedzie na bialym koniu i nas wszystkich uratuje.

Wiadomo ze aktualne UE nie ma nic wspolnego z tym do ktorego przystepowalismy i ich pomysly z zielonym ladem sprawia ze polacy beda zrec gruz.

Tusk tez juz mial szanse i jej nie wykorzystal. Ludzie woleli PiS nie dlatego ze