Wpis z mikrobloga

Kolejny bohaterski czyn ukraińskiej straży granicznej: złapali uciekających przed śmiercią na wojnie trzech mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat, a następnie zrobili sobie z nimi zdjecie, w celu ośmieszenia w internecie i pokazania, że chcieli być na równi z kobietami.

Ich koleżanki w tym samym czasie mieszkały już od kilku miesięcy w Polsce, Niemczech lub Wielkiej Brytanii i planowały czy na wakacje w tym roku pojechać do Paryża czy do Barcelony #pieklokobiet

Oni będą musieli zaplanować swoje być może ostatnie miesiące życia na froncie.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #ukraina #niewolnictwo #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
sildenafil - Kolejny bohaterski czyn ukraińskiej straży granicznej: złapali uciekając...

źródło: temp_file.png5000629568869283702

Pobierz
  • 88
@SpalaczBenzyny: myślę, że @SkomplikowanaBudowaCepa to taki typ, co jeszcze by przeprosił za to, że dziewczyna musiała przeżywać niedogodności spędzania czasu na plaży podczas gdy on prał gacie zawodowym żołnierzom 10 km od linii frontu.

Oczywiście tutaj wchodzi romantyzm - większość mężczyzn wyobraża sobie, że w razie wojny dostaną broń do ręki i będą zabijać ruskich, podczas gdy w praktyce nikt z nich broni na oczy nie zobaczy, a ich rola na
@sildenafil: łapanie tchórzy zawsze na plus :) mam nadzieję że polskie służby zadziałają równie dobrze w chwili gdy polski będzie trzeba bronić.
Każdy mężczyzna który jest patriotą i który nie jest tchórzem będzie bronił kraju.
A ciebie pozdrawiam bo wiem że trollujesz zza granicy