Wpis z mikrobloga

Od 1 czerwca nowy korpokołchoz i czas pożegnać #neet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ehhh taki symulator emerytury, fajnie było se pograć w Warzone z Niemcami do 5 rano i wrony dokarmiać xD

Chętnie bym jeszcze posiedział na #!$%@? ale trafiła się spoko robota #pracbaza 100% zdalna co poza #pracait już jest dzisiaj rzadkie - wszędzie hybrydy. A #!$%@?ę siedzieć z małpami NPC jak na pic rel i słuchać #!$%@? jak to hipoteka dojeżdża niewolnika albo że mężuś #!$%@? ślepakami i nie może zapłodnić xD

Open space w #korposwiat to jest coś tragicznego #!$%@?, obym jak najdłużej nie musiał tam wracać. Jak już biuro, to własne pomieszczenie - takie akurat mam w chacie ( ͡ ͜ʖ ͡) #wygryw
Pobierz
źródło: obraz_2023-05-30_183306430
  • 13
@JanRouterTrzeci: co? Serio pracazdalna 100% jest teraz ciężka do dostania? Czyli jak pracuje w firmie gdzie taką mam to się trzymać raczej tego?

Mogę spytać o poduszkę finansową jaką masz? Wies, tą sytuację że na luzie możesz sobie czekać aż dana oferta wpadnie, jak to ogarnąłes?
@interpenetrate: tak jest, o zdalną coraz ciężej. W większości rekruterzy pytali o to jak często mógłbym dojeżdżać na integracje czy inne bezużyteczne korpogówna

Poduszka finansowa kilkadziesiąt k PLN dostępnych od ręki + przychody z najmu prywatnego.

@Hfhfhfbrydjdn w jednej z poprzednich robót musiałem dojeżdżać raz w mc 300 km i po trzecim razie już miałem dosyć serio xD kilka godzin w pociągu żeby potem 8h słuchać #!$%@? idiotki z HR jaki
@ff99pl: niestety to nie Stany gdzie każdy goj ma swoje przegródki/pulpity etc. przy stanowisku które dają chociaż złudzenie prywatności

W europejskich open space siedzi się praktycznie jak w klasie za gówniaka xD tylko ludzi więcej no i decybeli też więcej, porażka