Wpis z mikrobloga

Na obecnym etapie mam to w dupie. Tu już nie chodzi o program wyborczy


@dr3vil: OK, a nam chodzi o program wyborczy, a nie zmianę jednych na drugich na tych samych stołkach. Bo oni tak się zmieniają od 2005 roku i póki co jest tylko gorzej.
@Jabby: no beka, tylko chyba nie pamiętasz rządów PO+PSL. Tak dobrze rządzili że aż PiS wygrał. No ale wiadomo konfederacja najgorsza, mimo że nigdy nie rządziła.Najlepiej głosować na te same partie i liczyć że coś się zmieni. xD


"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"


@calinowski: w 2015 roku ludzie mieli takie prymitywne myślenie jak ty, czyli zagłosuję na PiS bo gorzej niż za PO nie będzie.
@Jabby: Dlaczego konfederaci mają iść w tym marszu? Przecież oni drą mordy o dupokracji i przywrócenia rządów autorytarnych. Przeciętnemu konfederacie podoba się to co robi PiS - autokracja, narodowość i socjalizm
@lubie_milfy: Chcę żeby o jeden człowiek nie decydował o wyrokach sądów, działaniu prokuratury, służb specjalnych, policji, a pośrednio roztaczał parasol ochronny nad członkami swojej partii pozwalając im bezkarnie popełniać przestępstwa. Vide Brejza, Szymczyk, Obajtek i wielu wielu innych, których sprawy utknęły w prokuraturze, a w wielu przypadkach je umorzono nie pozwalając na rozstrzygnięcie sądowe. Z drugiej strony sprawa brata Mentzena od 10 lat jest w prokuraturze, a już dawno powinna być
Chcę żeby o jeden człowiek nie decydował o wyrokach sądów, działaniu prokuratury, służb specjalnych, policji, a pośrednio roztaczał parasol ochronny nad członkami swojej partii pozwalając im bezkarnie popełniać przestępstwa


@dr3vil: ty w ogole masz 15 lat i nie ogarniasz jak rządziło, a de facto zarządzało PO? jaja sobie robisz? liczysz tylko na ludzi z lobotomią?
czy moze sam jestes po prostu 15letnim aktywistą PO i nie wiesz co sie #!$%@? w
Na obecnym etapie mam to w dupie. Tu już nie chodzi o program wyborczy, a o wybór pomiędzy autorytaryzmem, a demokracją.


@dr3vil: tylko że dostaniesz ten sam sposób głosowania czyli wybrałeś to samo praktycznie. Autorytaryzm i tak wprowadzą bo jesteśmy w UE i mają zobowiązania.