Wpis z mikrobloga

Mirasy mam zagwozdke.
Poznałam na tinderze chłopaka, było kilka spotkań na których po prostu chodziliśmy jeść i gadaliśmy.

Na ostatnim spotkaniu miał zostać u mnie na noc. Siedzieliśmy na kanapie i oglądaliśmy the office z laptopa, który trzymałam na kolanach.
W pewnym momencie zaczęliśmy się całować, ale ze Siedzieliśmy obok siebie ramię w ramię to musiałam bardzo wykręcać głowę xd więc zdjęłam lapka z kolan, żeby nie spadł na ziemię (macbook, więc szkoda). Prawie od razu zaczął mnie rozbierać i doszło do seksu. Po zdarzeniu, w rozmowach wyszlo, że uwaza, że to JA byłam osoba inicjującą, bo zdjęłam laptopa z kolan, a ja uważam, że totalnie on wszystko zainicjował, ja na całowaniu się planowałam poprzestać.
Ja sama czułam się trochę osaczona, bo praktycznie zaczął mnie rozbierać bez gry wstępnej! on jednak twierdzi, że dałam wyraźny znak ściągając laptopa.
Co Wy o tym sądzicie?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #kiciochpyta #seks #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
  • Odpowiedz
Na studiach był ze mną w grupie jeden typ 160cm wzrostu i z zakolami. Cały czas z niego cisnęliśmy. Czasami zaczynał opowiadać żart, i wtedy się wtrącałam kończąc ten żarcik z jakąś wstawką odnośnie tego, że jest wybiórczo kędzierzawy.
Raz sobie kupił buty na wyższej podeszwie i cały dzień się śmialiśmy.
On się uśmiechał, nic nie mówił, że mu to przeszkadza, albo żebyśmy przestali.
Co prawda raz słyszałam jak płacze po takim
  • Odpowiedz
zaczął mnie rozbierać bez gry wstępnej


@kosmita: romantyczny wieczorek netlix chill przytulaski, całowanie się, mniejsze większe. ZERO gry wstępnej ja chciałam być nie dostępna i pokazać klasę o on odkrył ze latwo rozsuwam nogi.
Gest zdjęcia laptopa każdy by zinterpretował pod nie, oraz to że dałaś się rozbrac a potem bzyknąć a potem spędzić razem noc. Ale #!$%@? w telewizji powiedzieli ze można zmie ic zdanie po a teraz trochę w
  • Odpowiedz
Po zdarzeniu, w rozmowach wyszlo, że uwaza, że to JA byłam osoba inicjującą, bo zdjęłam laptopa z kolan, a ja uważam, że totalnie on wszystko zainicjował, ja na całowaniu się planowałam poprzestać.

Ja sama czułam się trochę osaczona, bo praktycznie zaczął mnie rozbierać bez gry wstępnej! on jednak twierdzi, że dałam wyraźny znak ściągając laptopa.


@Mannequeen: Popuściłaś szparę i to chłopaka wina xdddddddddddd.

Skoro zaczął cię rozbierać dlaczego nie powiedziałaś aby
  • Odpowiedz
Sprawa banalna. Laska chce przenieść odpowiedzialność za doprowadzenie stosunku na chłopa, żeby nie wyjść na łatwą mimo że sama tego chciała.

Gdyby chłop nic nie zainicjował po zaproszeniu na noc to pewnie byłoby to ostatnie spotkanie albo zostałby kolegą. Czemu Wy musicie być takie kłamliwe..
  • Odpowiedz