Wpis z mikrobloga

Sytuacja z Mentzenem i Marciniakiem jasno pokazuje jak bardzo lewica jest szkodliwa, wszystkie poglądy lewicy są destrukcyjne dla ludzkości, podcinają skrzydła, donoszą i równają całą populację w dół. Przy tym kłamią i zasłaniają się hasłami o równości wszystkich ludzi. Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż bycie zakłamanym lewakiem. Hatfu #mentzen #polityka #bekazlewactwa
  • 22
  • Odpowiedz
  • 6
@Njal: sprawdź zielonko, które reżimy maja więcej ofiar na swoim sumieniu, to, że lewaki odcinają się od Stalina, Hitlera, Mao czy che Guevary nie znaczy, że historia zapomni o tym, że na ustach mieli socjalistyczne i lewackie brednie.
  • Odpowiedz
@Godir17: a co to ma do tematu? ;) ty jesteś jakiś niepoważny, przecież to nie "lewactwo" krzyczy nienawistne hasła dyskryminujące różne grupy społeczne tylko skrajna prawica, to złe "lewactwo" napisało do odpowiedniej organizacji w celu poinformowania jacy ludzie są jej członkami - słusznie zresztą bo okazało się że ów organizacja nie chce mieć w swoich szeregach takich osób, wszystko zgodnie ze społecznie akceptowalnymi standardami.
  • Odpowiedz
Poglądy lewicowe są szkodliwe ponieważ skrajna prawica nie może mówić że nie chce żydów, homoseksualistów i Ukraińców.


@Njal: Poglądy lewicowe są szkodliwe ponieważ koleś który nigdy przytoczonych poglądów nie wygłosił, może z dnia na dzień niemal stracić dorobek życia a wasze lewicowe, wypaczone poczucie moralności nie widzi w tym żadnego problemu, bo najwyraźniej cel uświęca środki.
  • Odpowiedz
@archubuntu: Powazne organizacje nie chcą mieć nic wspólnego z politykami skrajnej prawicy i osobami które się z tymi politykami w jakiś sposób trzymają czy wiążą, choćby przez legitymizacje ich nienawistnych słów dzięki pojawieniu się na evencie organizowanym przez te konkretnie osoby, w tym przypadku lewica z ogromnym RIGCZem.

Pełna wolność, mógł tam pójść? mógł - poszedł? poszedł. No to teraz czas na konsekwencje.
  • Odpowiedz
@Njal: Lewica z ogromnym RIGCZem.

Dziękuję za taką reklamę lewicy. Z pewnością ludzie teraz chętnie zagłosują na światopogląd, w którym obrywanie za nieswoje poglądy jest uzasadnione w imię wyższych celów :) Aha, zapomniałem o wcześniejszych wydarzeniach. Można też wymyślać nieistniejące filmiki i uderzać nimi w kolesia po zawale, żeby nie mógł się bronić. Ot, taka wasza lewicowa wrażliwość, cóż poradzić.
  • Odpowiedz
@archubuntu: Powtórzę jeszcze raz i nie mam zamiaru ponownie: Żadna szanująca się organizacja z zachodu nie jest zainteresowana członkami powiązanymi w taki czy inny sposób z neofaszystowskimi partiami politycznymi.
  • Odpowiedz
Żadna szanująca się organizacja z zachodu nie jest zainteresowana członkami powiązanymi w taki czy inny sposób z neofaszystowskimi partiami politycznymi.


@Njal: Możesz sobie to racjonalizować i ubierać swoje ideolo w dowolne słowa, ale nie zmienia to postaci rzeczy. Facet, który nie ma nic wspólnego z politycznymi gówno-wojenkami omal nie stracił kariery, a Ty nie widzisz w tym niczego złego. Przeraża mnie, że można być aż tak mocno wypranym z etyki a
  • Odpowiedz
Facet, który nie ma nic wspólnego z politycznymi gówno-wojenkami


@archubuntu: teraz już ma, trzeba było nie przychodzić do Mentzena w trakcie kampanii wyborczej.
  • Odpowiedz
@Njal: Dajesz mi link który odnosi się do fragmentu jego wykładu. Chciałem przykład dyskryminowania przez Mentzen kogoś
  • Odpowiedz
  • 2
@Njal: czym ty się różnisz od tvpis pokazujących Tuska gadajcego z Putinem? Niczym, ten sam poziom manipulacji, kłamstwa i ustawiania faktów żeby pasowały pod twoją tezę. Typowe komunsityczne metody rodem z KGB, manipulacja, kłamstwo, wciskanie ludziom kitu i tego co mają myśleć, bo jeśli nie będą to zostaną ludźmi drugiej kategorii. Lewica to czyste zło, a ty swoimi wysrywami kolejny raz to udawadniasz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Njal: ty myślisz, że ja w piątek popołudniu będę oglądąl dzbana i manipulatora Koroluka, który do tego ma głos jak 14 latek w trakcie mutacji? Do tego przegadywał się z tępą zielonką na wykopie? Powiedziałem co chciałem, a fikoły to będziecie robic po wyborach jak znowu przegracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz